BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi

BEhzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm Filmi
behzar ç seni kalbime gömdüm, filmi, film, sinema filmi, seti, oyuncuları, ne zaman vizyona girecek, gösterim tarihi, görüntüleri, resimleri, konusu, hikayesi, senaryosu, haberleri burada arkadaşlar


28 Ekim'de vizyona girecek olan "Behzat Ç. Seni Kalbime Gmdüm" filminin setinden ilk görüntüleri, sizlerle paylaşıyor ve film hakkında ki ve filmin konusu senaysou hakkında ki, elimize geçen bilgileride aktarıyoruz Melek'ler.


Merakla beklenen “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” filminin setinden ilk fotoğraflar ortaya çıktı.Seni Kalbime Gömdüm

Başrolünü Erdal Beşikçioğlu’nun üstlendiği fenomen dizi “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi”, takipçileriyle sinema salonlarında buluşmaya hazırlanıyor. Yazar Emrah Serbes’in “Son Hafriyat-Bir Ankara Polisiyesi” kitabından uyarlanan “Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm” adlı filmin senaryosu da Serbes’in imzasını taşıyor.

28 Ekim’de vizyonda

“Behzat Ç. Seni Kalbime Gömdüm”ün oyuncu kadrosunda, dizi müdavimlerinin itirazlarına rağmen Cansu Dere de var. Dere, filmde olay yeri inceleme ekibinden Bahar’ı canlandırıyor. Dizi kadrosunun tamamının rol aldığı filmin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor. Çekimleri tamamlanan yapım, 28 Ekim’de gösterime girecek.

 
Üst