1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bekle Beni

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. yasmins

yasmins Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

Bekle Beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklerken

Beklerken

En sonunda yorulmuş ve umudumu kaybetmiştim. Daha fazla dayanamayacaktım artık, son dakikalarımı da oturarak geçirmeliydim. Saatlerdir yürüyerek vakit geçirmiştim zaten. Oturacak bir yer vardı. Aslında bir sürü yer vardı ama benim gibilerin bulunması gereken yer şu an karşımdaydı. Oraya doğru yürümeye başladım. Bu sırada son bir ümitle telefona sarıldım ama gene ulaşamadım. Yenilgiyi...
  2. SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

SENİ hayallerin,Beni gerçeklerim bekler...

Seni Çok Sevmiştim... Onun içindir senden kalan yanlızlığımıda sevmem..! Aşkınla eziyet edip durdun bana yıllarca,Kimselere bişey diyemedim!Yüreğimdeki yaraları sordular;Söyleyemedim,O yaptı diyemedim!Kimse kalbini kırsın istemedim,Korktum seni kaybetmekten!Gidersen bikere daha yaşayamam zannettim. Hep gitmelerden korkardım... Onun için senden önce benim gidişim...! İnsan sevdiğini bi kere...
  3. bu kösede benim olsunn...hepinizi beklerim:)

bu kösede benim olsunn...hepinizi beklerim:)

işimden fırsat buldukça köşemde sizi ağırlamaya çalışıcam arkadaşlar. köşemden ilk size sölemek istediğim. ek iş arayan, oyalanmak için bişiler yapmak isteyen bayanlar katalogla evden satış yapmak isyenler olursa lütfen bana yazsın. siz veya çevrenizde böle bi işle uğraşmak isteyen olursa özelden yazarsanız sevinirm. bende bi arkadaşım aracılığıyla yeni başladım. ama arkadaşım çok ii miktarda...

Sayfayı Paylaş