Meleklerime Yeni Model Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri Getirdim

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Meleklerime Yeni Model Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri Getirdim
Meleklerime özel Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri getirdim

Bellona Yatak Odası Takımı Modelleri ile ilgili
konuyu sizlerle paylaşmak istiyorum meleklerim.
Asaletin ve zarafetin öncüsü Bellona ile hayatına modern bir yön vermek isteyenler için Fabio Yatak Odası Takımını tam da size göre. Görsel şıklığının yanında modern metropol yaşam tarzına uygun bir ürün. Takımda krem ve ceviz renkleri muhteşem bir bütünlük sağlıyor. Üründe beş kapaklı, dört kapaklı ve sürmeli gardırop tercihleri mevcut. Gardrobun tepe bölümünde otomatik ve dokunmatik led ışıklandırma sistemi kullanılarak işlevselliği ve görselliği arttırılmıştır.

Bellona yatak odası modelleri, Ayrıca takımda şifonyer, komodin, yatak başlığı, tuvalet aynası ve tuvalet masası da bulunmakta. Yatak başlığında ve gardrop kapaklarında aynalı desenler kullanılarak görsel zenginlielde edilmiş.
bellona valesco yatak odası takımı.png

Valesco Yatak Odası Takımı fiyatı 60 bin tl civarında burada

Kapaklarda yavaşlatıcı sistem uygulanarak ürünün ömrü ve değeri arttırılmıştır. Tuvalet aynası elips biçiminde dizayn edilerek istenildiği takdirde duvara monte edilebilmektedir. Bellona kalitesi ile uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bir ürün. Konforu ve görsel şıklığı sizi kendinizden geçirmeye yetecektir.
bellona plaza yatak odası takımı modeli.png

Bu yatak odasının markazı plaza yatak odası takımı fiyat 92 bin üstü buradan bakın

Komodin ve gardıropların hacimi ve özel tasarımi ile işlevsel ve kullanışlı bir takım olma özelliği taşımaktadır. Eşinizle güzel vakitler geçireceğiniz kendinizi bulabileceğiniz rahatlığı ve konforu ile iyi ki tercih etmişim diyebileceğiniz ve başkalarına tavsiye diyeceğiniz Fabio Yatak Odası Takımı evlerinizi süslemek için sizleri bekliyor.

Bellona markalı tüm yatak odası modelleleri için bellonanın sitesine bakabilirsiniz kızlar.

Geri