ben açtım diye demiyorum muhteşemlerr :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. “Neden ben?”diye sorar mısınız?

“Neden ben?”diye sorar mısınız?

Efsane Wimbledon tenis oyuncusu Arthur Ashe AIDS’ten ölmekteydi. Dünyanın her köşesindeki hayranlarından mektuplar yağmaktaydı. Bunlardan bir tanesi şöyle soruyordu: “Neden Allah böylesine kötü bir hastalık için seni seçti?” Arthur Ashe buna şu cevabı Verdi: Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500,000‘i profesyonel tenisi öğrenir,...
  2. Acının sarnıcı ben oldum

Acının sarnıcı ben oldum

Gitmiştim.. Saçımdan tırnaklarıma kadar boylu boyunca bir gidiştim... Durakta beklemekle otobüse binmek arasındaki çırpınışları kaplıyordu aklım.. Aklım öyle sevimsizdir ki böyle zamanlarda, bulutlarla yerkabuğu arasında sıkışır kalırım.. Doyumsuz bir yolculuk şoku ardı ardına gözlerime saplanır..İki adımda bir kavşak serilir önüme. Karasızlık buhranı sonra... Her acının yürüdüğü söylence bir...
  3. Ben Sen Sen Diye Bittim

Ben Sen Sen Diye Bittim

duygusal yazılı resimler ben sen sen diye bittim oğlum Ask onu yürekten sevdigin andir.. Hic biseyi düsünemez hale geldigin zamandir.. Gözlerinin önüne onu hayali öyle bi civilenir ki Hic kimseyi düsünemezsin ondan baska.. Kalbindeki tek yazili isim onun ki olur.. Unutmaya calisirsin ama buna onu seven gönlün izin vermez. Asik oldugun zaman sürekli duygusal ve hüzünlü sarkilar...
  4. ''Ben şişmanım''Diye düşünenler

''Ben şişmanım''Diye düşünenler

ben neden şişmanım şişman zayıf kavramı zayıf sisman Zayıfta olsanız kiloluda olsanız mutlaka kafanızda kocaman biri soru işareti olur:D(ACABA BEN ŞİŞMANMIYIM????)Çevrenizdeki kişilere sorasınız onlar size gayet iyi olduğunuzu söylerler.Ama bu bile sizi tatmin etmez kendimden biliyorum:D ''Bana ne derlerse desinler aynaya baktığımda gördüklerim beni anlatıyor'' diyorsunuzdur eminim:DAma...

Sayfayı Paylaş