Ben Başak Sevgilim Boğa

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Ben Başak Sevgilim Boğa

Eğer bir Boğa'ya asik oldunuzsa ona siki sarilin! Bu büyülü bir beraberlik olacaktir. Içgüdüsel olarak birbirinizin ihtiyaçlarini anliyor ve güven duygusu veriyorsunuz. Ikinizde toprak burcusunuz. Gerçekçisiniz, birbirinize güvenebilmek ve destek olmak sizler için çok önemlidir. Güvendiginiz sevgilinizin ise isinde basarisiz olmasi sizi çildirtir. Bu Boga ile olmayacaktir.
Boga burcu kolay kolay sinirlenmez, öfke nöbetleri yoktur ama size gerçekten kizarsa bunu hayat boyu unutamazsiniz. Basak burcu, Boga'nin öfke nöbetlerine sebep olmayacaktir ama nadiren de olsa buna tanik olursa korkacak ve incinecektir. Böyle bir durumda en iyisi Basak insaninin sakin olup o konuyu baska bir zamana birakmasi olacaktir.
Boga insani tenseldir, dokunmaktan ve dokunulmaktan çok zevk alir. Sizin tarafinizdan çok sevilmeyi arzular. Bütün bunlara bayilacaksiniz. Fazla konusmasa da askini hissettirir. Kur yapmaya bayilir, romantizme önem verir. Güzel yemekler ve iyi saraplarla sizi bastan çikaracaktir. Birlikte zevk alarak yediginiz güzel yemekler iliskinizin bir parçasi olacaktir.
Boga burcu, Aslan burcu gibi parasini çarçur etmeden de hayatin zevkini çikarabilir. Sizin gibi gerçekçi oldugundan paranin kiymetini bilir ve müsrif degildir. Boga'nin para kazanma becerisini gördükten sonra harcamalarinizla ilgili endiseleriniz azalacaktir. Siz zaten basit seylerden zevk alabilirsiniz. Diz üstü bilgisayari, güzel bir kitap ve saglikli bir yemek bile sizi çok mutlu kilabilir.
Yatakta ise Boga burcu sizin agir, duygusal, sakin yaklasiminizi çok heyecanli bulacaktir. Bunu kesfedince çok memnun olacaksiniz. Erotik olarak da birbirinize çok uygunsunuz. Birlikte hem tutkulu hem de yumusak anlariniz olacaktir. Boga burcu Balik burcu kadar ruhunuzun derinliklerine inmese de askiniz çok güçlü oldugu için bunu umursamayacaksiniz.
Basak burcu, karsisindakinin sadakatinden emin olmadan ona asik olup kendini kaptirmaz. Iliskinizde saygi, dürüstlük ve bütünlügü hissetmek istersiniz. Bunu Boga ile olan iliskinizde bulacaksiniz.
Boga insani aldatan, gönül eglendiren biri degildir. Aslinda tam tersidir. Eger gerçek aski bulduguna inanirsa kimseye gözünün ucu ile bile bakmayacaktir. Sizin askinizi bulduktan sonra cinselligini baskalari ile kanitlamaya ihtiyaç duymaz. Yaslaninca da bu degismeyecektir.
Esasinda Boga evlenmeye sizden daha fazla meraklidir. Iliskiniz ciddilesmeye baslayinca siz her seyi detayli ve dikkatli düsünebilmek için agirdan alirsiniz. Boga'da bu konuda acele karar vermek istemez. Size gerçekten asik olursa sizi sahiplenmeye baslayacak ve bir an önce evlilik konusunu gündeme getirmek isteyecektir.
Ikinizde ideal sevgilinizi buldunuz. Birbirinizi birakmayin

Cevap: Ben Başak Sevgilim Boğa

ya biz gerçektende çok mutluyuz..
Allah nazardan saklasın tututu maşallah
:nazar::nazar::nazar::nazar:

Cevap: Ben Başak Sevgilim Boğa

bende başagım ve benimde eskili sevgilim boga burcuu

Geri