ben denize aşığım

esena

Aktif Üye
Üye
ben denize aşığım
wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 549 KBdır.
daC49Fdan_gC3B6rC3BCnC3BCm-1.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x533dır.Ve 72 KBdır.
DENIZ.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 111 KBdır.
deniz10.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 110 KBdır.
deniz1adfbg.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 768x576dır.Ve 98 KBdır.
denizacfca.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 43 KBdır.
deniz7aedefbh.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 63 KBdır.
deniz2.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 68 KBdır.
deniz_2.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 1024x768dır.Ve 99 KBdır.
deniz_daC49F_manzarasC4B1.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 94 KBdır.
deniz_dalgasC4B1.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 117 KBdır.
gC3BCn_batC4B1mC4B1nda_deniz_manzar.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 77 KBdır.
gC3BCn_batC4B1mC4B1nda_deniz.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x600dır.Ve 119 KBdır.
manzara3ts.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 800x524dır.Ve 41 KBdır.
nature44.jpg

wol_error.gif
Bu imaj yeniden boyutlandırıldı.Bu şeride tıklayarak eski haline getirebilirsiniz. Resmin orjinal boyutları 740x555dır.Ve 131 KBdır.
sahil_manzarasC4B1_2.jpg

Ce: ben denize aşığım

cok guzeller canim,paylasim icin tsklerr

bnde asigim vallaa

denize girmeyi sevmem,ama seyretmesni cok severimm,gemideykenden

Ce: ben denize aşığım

bende denız aşığım valla denızın olmadığı bır yerde yaşıyamam herhalde.yuzmeyı çok sevıyorum . emeğine sağlık canım çok guzel goruntuler

denize aşığım

Hayatım bu fotoğrafkar bir harika sağolasın.Gözümüz gönlümüz açıldı inan ki,ben bayılıyorum yeşil ve mavinin Aşkına ne güzel duruyor değil mi?doğal ve muhteşem Rabbim bu güzellikleri görüp şükretmeyi nasip etsin.

Geri