Ben geldim...

Ben geldim...
Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize ulasabilirsiniz.
Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Yeni üyeler buruya Gel gel gel ! ! ! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ya çoğu kişi yazmış vampirim diye gelin beni vampir yapın o zaman öyle vampirim demekle olmuyo Ya çoğu kişi yazmış vampirim diye gelin beni vampir yapın o zaman öyle vampirim demekle olmuyo
Ya herkez vampirim bn diyo gel beni vamoir yap o zaman vampirim diyen bana ulaşsın madem
Soru-Cevap 1
İlişkiden sonra kahverengi akıntı geldi hamilemiyim? İlişkiden sonra kahverengi akıntı geldi hamilemiyim?
Merhabalar eşimle ilişkiye gireri 9 gün oldu ilişkiden sonra kahvarengimsi akıntılar gelmeye başladı ayni zamanda kanama saç yaptı bi kaç gün sürdü ve geçti araştırdım bebek rahme yerleşirken olabilir miş sizce doğru mu kan testi yaptırsam hamile...
Soru-Cevap 1
Bakireyim vajinama sperm geldi hamile kalımıyım? Bakireyim vajinama sperm geldi hamile kalımıyım?
Erkek arkadaşımla sürtünmeli ilişki yaşadık sonra kendini kaybetti ve birden vajinama boşaldı vajina içine boşalma olmasada spermler vajina girişine geldi ve vajinam sperme bulandı sizce hamile kalırmıyım bu arada bakireyim
Soru-Cevap 1
gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin gonal f 450 5 kutu . ihtiyacı olan gelsin
elimde 5 kutu gonal f 450 var. ihtiyacı olan özelden yazsın ***
Tüp Bebek Özel Bölüm 3
Yeni üyeler buruya Gel gel gel ! ! ! Yeni üyeler buruya Gel gel gel ! ! !
koş yeni üyelerimizin yeni yeri hayırli ugurlu olsun
Soru-Cevap 0