ben yaptim

sule

Yeni Üye
Üye
ben yaptim
biryudumhobi_Digitalizar0017.jpg
arkadaslar ben bu takimi birkac sene once bi sitede gorunce yapicam dedim basladim ama basladigima baslayacagima pisman oldum zor geldi bana ben cok cabuk bikan biriyim ama uzunca ugrastan sonra yaptim trye gidince anneme hediye ettim renkler ayni annem cok sevindi tabi...neyse ayni gun misafir geldi oturuyoruz birilerininde gormesini istiyomya kimse tuvalete gitmiyo en sonunda ben dedim kardesimin kaynanasina onca insanin icinde sabriye teyze cisin gelmedimi dedim kadin birden buz kesti yuzu kipkirmizi herkes sustu tabi kardesim patlatti gulmeyi onla beraber hepimiz bi kadincagiz bize bakiyo ne oldu diye neyse dedim git tuvalete gorursun gitti nihayet ve tuvaletten gulme sesleri geliyo sonra cok guzel eline saglik deyince rahatladim...biraz patavatsizimda...:24:

Ce: ben yaptim

çok güzel olmuşş..bizimlede paylaştığın için ayrıca mersi:D+rep canım:D

elıne emeğine sağlık canım.
ben hiç beceremem el işini atkıdan otesıne gecemedım daha bır kerede bebek yeleği işledim o kadar.:)

bende cok maymun istahliyim bise gorup heves ediyorum hemen basliyorum iki gune kalmaz bikip birakirim cekmecem bitmemis bi yigin orgu dolu...bunuda nasi bitirdim kendime sasiyorum gerci delirdim ama neyse.....beyendiginize sevindim

fıkra gibi :dp47:............ ama gerçekten çok güzel olmuş sabrın sonu bu iş çıkmış ortaya ne diyim annen güle güle iyi günlerde kullansın canım :hug:

Geri