Ben Yengeç Sevgilim Akrep

PaSikA

Yeni Üye
Üye
Ben Yengeç Sevgilim Akrep
Bu son derece seksi ve sağlam bir ilişki olacaktır. Yengeç en iyi su burçları ile anlaşır, Akrep'te bir su burcudur.

İlişkinizin başında kendinizi Akrep insanının ellerine bırakın, o sizi baştan çıkarsın. Bütün günü yatakta geçirin, zaten başka bir şeye zamanınız kalmayacaktır. Zodyak'ın seks bombası Akrep insanının gözü dışarıda zannedebilirsiniz ama bu doğru değildir.

Akrep burcu da sizin istedikleriniz ister. Ev hayatı, kendine ait özel hayat, çocuklar, ve hayatının sonuna kadar harika bir seks. Sadakat Akrep için çok önemlidir, sahiplenici ve kıskançtır, bu da aslında onun gerçek niyetini gösterir.

Birbirinizin yoğun duygusal ihtiyaçlarını iyi karşılarsınız ve konuşmadan da anlaşabilirsiniz. Akrep'te sizin gibi iyi bir alıcıdır ve karşısındakinin sıkıntısını hemen anlar. Akrep insanının da sizin gibi ruh hali sık sık değiştiği için birbirinizi iyi anlarsınız.

Onun arada bir size yönelen kızgınlığı ile nasıl başa çıkacağınızı sezgileriniz sayesinde iyi bilirsiniz. Aynı şekilde kendini incinmiş hissettiğinde ya da egoistleşmeye, mantıksız olmaya başladığında nasıl davranacağınızı, sınırı ne zaman ve nerede çizeceğinizi iyi bilirsiniz.

Onu tatlılıkla, sezgilerinizle ve konuşarak yola getirmeye çalışın. Akrep sabit nitelikli bir burç olduğu için sabit fikirlidir. Siz, öncü nitelik taşıyan bir burç olduğunuz için ondan daha esnek sayılırsınız. Onunla bir çok konuda konuşarak sorunlarınızı halletmeye çalışın.

Bütün bunlar önemli sorunlar sayılmaz. Akrep sevgiliniz size tapacaktır. Eşine az rastlanan harika bir ilişkiniz olacak. Akrep sevgilinize sıkı sarılın ve onu sakın bırakmayın.

akrep ve yengeçin dayanılmaz hafifliği

Eveeet canlarım ben bir yengeçim kocacım da tam bir akrep yorumlar bu kadar cuuuk oturur yaniii teşekkürler:dilektut:

Geri