bende isteremmmmmmmmm

esena

Aktif Üye
Üye
bende isteremmmmmmmmm
ben de sinirimi kocişimden çıkarıyom aslında o bana çok anlayışlı davranıyo yenide doğum yaptım pohpohlayın beni ne olur morale ihtiyacım var

Ce: bende isteremmmmmmmmm

sinirli olman çok normal.yeni anne oldun ve haliyle annelik depresyonuna girmiş bulunmaktasın hamileliğin başından itibaren tüm hormonlar değişikliğe uğrar...bu konuda umarım eşinde anlayış gösterir sana....ne güzel bak bir evlat verdin eşine anne oldunn zamanla tekrar düzelecektir herşey merak etme ve üzülme;)

esena sen mükemmel bir insansın :becky:

esena sen doğa üstü bir varlıksın :becky:

esena sen nazlı bir kadınsın :becky:

esena sen genç ve eminim ki güzel bir annesin :becky:

umarım yeter elimizdeki yağ bu kadar cinim :becky: yağ bitti :D:D

esenam sen annelerin en güzelisin, eşlerin en anlayışlısısın, sen delidolu ama bi okadarda akıllı ve güçlü bir kadınsın, büyümüşte küçülmüş birisin sen etrafına çevrene neşe kaynağı olan birisin . yeter gari bide çok uyuz ve cadusun ha bide geçimsizzzzzzzzzz

çiçegi burnunda anne ne güzel bak evlat tatlıdır bide bu duyguya sahip olamıyanları düşün tatlım:)

asenacım,sen en tatlı anne en güzel eş en anlamlı arkadaş en bulunmaz dostsun sitenin gülü bülbülüsün canımmmm

meleklerin en güzeli arkadaşların en tatlısı güzeller güzeli yeni anne...sen çok tatlısın iyi ol mutlu ol lütfen kocışindende alma hıncını...seni çooook seviyorum..

Geri