bende itiraf edeyim bari

Gece_Güzeli

Yeni Üye
Üye
bende itiraf edeyim bari
bende küçükken ilkokulda iken ders yapmaya arkadaşım Nagihan gile giderdim bir bahçeden geçmek zorunda kalırdım bi ağaç vardı içi oyulmuş ve kuş yumurtaları vardı ben ordan 5,6 tane yumurta çalmıştım evdeki vitrine süs olsun diye bana çok kızdılar kuşun yuvasını bozdun bak seninde yuvan bozulur geri götür koy yerinE dediler ama ben götürürken içinde kuş varmı diye yumurtaları hep kırdım ve hepsinde kuş ölüleri vardı ve nihayetinde benimde yuvam bozuldu rastmı şansmı bilinmez ama bazen aklıma geliyo ben amma tuhaf bi kızmışım yaf:hmm::melek::melek::melek:

Cevap: bende itiraf edeyim bari

yok cnm yaa onla ne lakası varda adı üstünde çocukluk ozmn günah bile yazılmıoo ki bize bırak ki o yaptığınla kaderin çizilsiz sadce bi tesadüff

paylaştığın için sal habiş benden sana +100 rep ALLAH evladınla birlikte güzel günler göstersin sana daima mutlu ve huzurlu olman dileğiyle:)

azra'ya katılıyorum yaptıklarınla kaderin çizilseydi ohooo ben şimdi dünyanın en mutlu insanı olurdum :D:D mu acaba :D:D çocukluk işte hepimiz bişeyler yapmışızdır :D

paylaşımın için tşkler canım ve dilerimki bundan sonraki hayatın huzurun hiç bozulmaz :) + 100 rep

Geri