Benden size Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

neslihanyare

Üye
Üye
Benden size Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri
Kısa Kıvırcık Saç Modelleri Önerileri

kısa kıvırcık saç modelleri kısa kıvırcık saç modelleri 2016
Saçınız kıvırcıksa, şanslısınız. Bir sürü kadın bu görünümü elde etmek için perma yaptırır. Bunun temel nedeni kıvırcık saçın çok fazla değişik şekil almasıdır. Buna rağmen, kısa kıvırcık saçın zor şekil aldığı düşünülür. Burada aklınızda tutacak bir kaç tavsiye var:
kıvırcık-saç-nasıl-yapılır1-1024x1024.jpg


Temel saç şekillendirme aletleri kısa kıvırcık saçı idare etmekte başarılıdır.
Saç spreyi dahil, saç şekillendirme malzemeleri, jöleler ya da saç kremleri bütün ihtiyacınız olan yardımdır. Bu malzemeleri saçınız ıslakken uygulamalısınız, be daha sonra ya bir kurutucu kullanmalı, ya da saçınızı doğal olarak kurumaya bırakmalısınız.Saçınıza düzenli olarak özen gösterin
Kıvırcık saç kırılmaları ve yıpranmaları göstermeye daha meyillidir. Saçınızın kısa ve kıvırcık olarak güzel görünmesi için, onu kesinlikle fırçalayın, yıkayın ve düzenli olarak saçınıza bakım yapın.

kivircik-saclar-sekillendirici.gif

Saçınız için iyi bir şekillendirici kullanmaya dikkat edin
İnsanlar genellikle kıvırcık saçın sağlıklı olduğuna inanırlar, çünkü bu saç şekilli durur. Ama, bu inanç her zaman doğru değildir. Kıvırcık saç diğer saçlar kadar kolay kuruyabilir. Saçınızkıvırcık ya da düz olursa olsun, iyi bir şekillendirici kullanın.

a8660c7e578416b5b4cd8010d2edcb46.jpg


Aşağıdan sizlere saçlar ile ilgili moda görsell galerisini sunuyorum. Dileyenler inceleyebilir ve bakabilirler. Resimlerin üzerine tıklarsanız saç galerisine gidersiniz.

[album=medium]84[/album]

[album=medium]66[/album]

[album=medium]50[/album]

[album=medium]49[/album]

[album=medium]47[/album]
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst