1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    601
    Ödül Puanları:
    0

Bengü Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Bengü Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bengü-gezegen

bengü-gezegen

Sanatçı Adı: Bengü Albüm Adı: Gezegen Çıkış Tarihi: 01/07/2008 Yapımcı Şirket: Uçüncügöz Müzik Albüm İçeriği 1. Gezegen Söz & Müzik: Serdar Ortaç 2. Doya Doya Tat Söz & Müzik: Aliço 3. Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 4. Disco Yalan Söz & Müzik: Adnan Fırat 5. Ağız Alışkanlığı Söz & Müzik: Adnan Fırat 6. Telafi Söz & Müzik: Altan Çetin 7. Tek başına Söz & Müzik:...
  2. Bengü--Hala

Bengü--Hala

Zaman olsaydı da sana doysaydım, Hiç geçmediki aşk, hiç bitmediki aşkım. Canımı alsaydın da yine kalsaydın, Hiç sevmedin mi aşkım? Hani uzun gecelerde bizden konuşurduk ya, Bitmez sanıyorduk ya, dünya ne güzel dünya. Sabır dedim ne güzel şey, tanrım beni de gördü, Düşler kuruyorduk ya, dünya ne güzel dünya. [Nakarat] Hâlâ yüreğim sana aç, hala buralar sessiz, Olmaz adamım olmaz, asla...
  3. bengü-kocaman öpüyorum

bengü-kocaman öpüyorum

DİLLERE ÇOK DOLANACAK BİR ŞARKI DAHA BENGÜ'DEN GERCEKTEN GÜZEL OLMUS Bengü Kocaman Öpüyorum Soran sorana bak seni bana Konuşmama hakkım kullanıyorum Son bi kıyak bu da benden sana Kocaman kocaman öpüyorum Kaptırmak mı anlayacaksın, Senin gibi birisine düş de gör Sen insanın ömrünü yersin Son nefesine kadar tüketirsin Şimdi sen düşün taşın İkinci bir şans daha...
  4. Bengü Kimdir,Resimleri

Bengü Kimdir,Resimleri

Bengü Kimdir,Resimleri var mı sitenizde lütfen konusunu açın
  5. Popçu Bengü Hayatı ve Resimleri

Popçu Bengü Hayatı ve Resimleri

Bengü Kimdir Hayatı bengü resimleri Bengü Fotoğrafları Şarkılarını severek dinlediğimiz genç popçularımızdan Bengü'nün hayatından ayrıntılar ve resimleriyle karşınızdayız melekler :) Bengü 1979 yilinda Izmir'de dogdu. Müzikle faal anlamda ilk tanilmasi ilkokul yillarinda, Izmir Devlet Senfoni Orkestrasi ile oldu. Bengünün Müzikle tanışması ilkokul yıllarında İzmir Devlet Senfoni...

Sayfayı Paylaş