1. PaSikA

  PaSikA Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  19.755
  Beğenilen Mesajlar:
  601
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  İstanbul

  Bengü'den 10 Sır

  Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

  bengü ayak bengü ayakları bengünün ayakları Bengü hem kendi hem sesi güzel... Bengü bayanlara kendi için 10 adet sır vermiş bakalım o sırlar nelermiş :tik:

  [​IMG]

  İŞTE BENGÜ'NÜN 10 SIRRI..

  1- Kadınlar, belli etmeseler de kıskanç varlıklardır. Seven kadın, mutlaka kıskanır. Kıskanmadığını iddia eden, ya sevmiyordur ya da güçlü olma kaygısıyla kıskançlık duygusunu reddediyordur.
  2- Bir kadın, sevdiği erkeğin başka bir kadını fiziksel olarak arzulamasından çok, o kadına âşık olmasından korkar. Çünkü fiziksel çekim anlık bir duygudur; aşk ise geri dönüşü mümkün olmayan, daha yoğun bir duygudur. Bu yüzden başka bir kadına âşık olacağınız düşüncesi, bizi ölesiye korkutur.
  3- Birkaç kadın bir araya geldiğinde, sadece dedikodu yapar. Hatta bazılarımızın nefes almadan, saatlerce dedikodu yaptığı görülmüştür. işte bu yüzden bir erkek, bir sürü kadın tarafından çekiştirilmektense borsada kaybetmeyi tercih edebilir!
  4- Olduğu gibi görünmeyen, göründüğü gibi olmayan ve hava atmanın dayanılmaz hafifliğine kapılan erkekler bize çok itici gelir. Bir erkek, her koşulda özünü koruyabilmeli ve kendisinden beklenen biçimde hareket etmelidir.
  5- Akıllı bir kadın, aldatıldığını hissettiğinde fırtınalar koparmak yerine önce izlerin peşine düşer. Elinde kanıtlar olduğunda da her şeyi kabullenip sessizce oturmak yerine, kendi yoluna gitmeyi tercih eder. Böyle davranmayan kadınların, aklından ve sevgisinden şüphe etmek gerekir.
  5- Akıllı bir kadın, aldatıldığını hissettiğinde fırtınalar koparmak yerine önce izlerin peşine düşer. Elinde kanıtlar olduğunda da her şeyi kabullenip sessizce oturmak yerine, kendi yoluna gitmeyi tercih eder. Böyle davranmayan kadınların, aklından ve sevgisinden şüphe etmek gerekir.
  6- Çoğu kadın, ilk gençlik yıllarından itibaren gelinlik ve evlilik düşleriyle yaşamaya başlar. Sevdiğimiz bir erkek evlilikten bahset- tiğinde, ilişkimizin ciddi olduğunu düşünüp çok mutlu oluruz. Ancak evlilikte yıllar geçirdikten sonra daha az ciddiye alınmaya başladığımızı fark edersek, bunalıma girip bekâr arkadaşlarımıza özenebiliriz. Mutlu bir evliliğinizin olmasını istiyorsanız, sevdiğiniz kişiye ilk günkü kadar özenle yaklaşın.
  7- Bir erkeğe âşık olduğumuzda, dünya o erkeğin ekseni etrafında dönmeye başlar. Ancak zaman geçince, aklımız o pembe dünyadan uzaklaşmaya, ayaklarımız yere basmaya başlar. işte o zaman iyi bir âşık olmanızdan çok, iyi bir dost olmanız önem kazanır.
  8- Aşırı nezaket, ilgi ve şefkat gösterileri, düşündüğünüz kadar hoşumuza gitmez. Çok fazla ilgiden ve yapmacık hareketlerden çabuk sıkılırız. Samimi olan, küçük ama içten jestler yapan bir erkek, bizim için daha makbuldür.
  9- Kadınların dürüst ve efendi erkeklerden hoşlandıkları, serseri ve rol kesen erkeklere âşık olduğu düşüncesi tam bir yalandır. Bir erkek; aptalca şovlar yapmadığı, sahteliğe sığınmadığı sürece tam puan alır.
  10- Erkekler ve kadınlar, ayrı dünyaların insanlarıdır. Aynı şekilde düşünüp, hareket etmeleri biyolojik ve hormonal olarak mümkün değildir. Önemli olan, ortak müşterekte buluşabilmektir. Bu gerçeği kavrayan erkekler, kadınlar tarafından çok sevilir.
   
 2. perize

  perize Üye Üye

  Kayıt:
  9 Nisan 2009
  Mesajlar:
  379
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  18
  doğru söylemiş.bengü.
   
 3. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ
  doğruları söylemiş kesinlikle
   
Bengü'den 10 Sır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Ömrü uzatmanın 10 sırı

  Ömrü uzatmanın 10 sırı

  UZMANLAR, DAHA UZUN YAŞAMAK IÇIN YAPILMASI GEREKEN 10 ÖNEMLI MADDEYI BÖYLE SIRALADI... ÇOK FAZLA UYUMAYIN YAPILAN ARAŞTIRMALAR GÜNDE 8 SAATTEN FAZLA UYUYAN INSANLARIN ÖLÜM ORANINI NORMALDEN DAHA FAZLA OLDUĞUNU ORTAYA KOYDU. AMA BU PARTILERDE SABAHLAYANLAR IÇIN IYI HABER DEĞIL. ÇÜNKÜ 4 SAATTEN DAHA AZ UYUMAK DA YAŞAM SÜRESINI KISALTIYOR. İYIMSER OLUN İYIMSER INSANLARIN KÖTÜMSERLERE...
 2. bıçak sırtı 10. BÖLÜM / ÖZET

  bıçak sırtı 10. BÖLÜM / ÖZET

  10. BÖLÜM / ÖZET ALİ ÇATIŞMADAN KURTULACAK MI? Ali karısının katilini bulmuştur ama on yıldır paçayı kurtarmış olan katil şimdi teslim olacak değildir. Ali, Süleyman ve kardeşi arasında canhıraş bir boğuşma yaşanır. Ve patlayan silah, Ali'yi ölümle burun buruna getirir. Orhan, Murat'ı köşkte tutarak Nisan'ın da sonunda eve döneceğini ummaktadır. Ama gece vakti köşkün kapısını, hiç...
 3. Patatesin sıra dışı 10 kullanım alanı

  Patatesin sıra dışı 10 kullanım alanı

  Ben bu yazıyı okuyunca dediğim ilk şey''vay be bak sen şu patatese '':Dcümlesi oldu:)Yemek dışında bir çok işe yarıyormuş baksanıza.Size benim gibi çok şaşıracaksınız.Patates deyip geçmemek lazım:ehi: Vücuda enerji veren, halsizliği ve yorgunluğu gideren, kandaki şeker oranını düşüren patatesi yenilmesinden başka faydaları da olduğunu biliyor muydunuz? Reader's Digest sitesinde yer...
 4. 10 yaş genç görünmenin sırları

  10 yaş genç görünmenin sırları

  10 yaş genç görünmek Yıllara meydan okuyup şu anki yaşınızdan 10 yaş daha genç görünmek sizin elinizde işte uzmanından genç görünmenin sırları Kaşların aşağı sarkması, göz kapaklarında torbalanmaların başlaması, çizgilerin biraz daha derinleşmesi... Bütün bu saydıklarımız ne yazık ki yaşlanmanın belirtileri. Ayna korkusu olmadan yaşamak, "nasıl görünüyorum" kabusundan kurtulmak...
 5. Bengü'den Düğün Müjdesi...

  Bengü'den Düğün Müjdesi...

  Bengü Bengü Haberleri Bengü de evleniyo sanırım sonunda...Şirin tatlı bir o kadarda başarılı bulurum kendisini... Allah mutluluk versin... :dugun:Tabi öyle kısa süre sonra ayrılacaksa bilemem ama :D:D..Eğer Bengü kim tanımıyorum derseniz işte Bengü... "Düğün İçin Tarih Belli Değil" Ünlü popçu Bengü düğün müjdesi verdi. Santçı "Bu yaz değil ama en kısa sürede"...

Sayfayı Paylaş