1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Bengü'nün doğum günü

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

bengü doğum günü bengü kaç doğumlu bengünün burcu doğum tarihi kaç yaşında ünlü şarkıcı Bengü 29 yaşına bastı Demet Akalın polemik yaptı.......

'ÇOK DA UMURUMDA!'
    BENGÜ, 29’UNCU YAŞINI GEÇTİĞİMİZ AKŞAM NİŞANTAŞI’NDAKİ LİPSİ’DE KUTLADI.

Demet Akalın ise aynı saatlerde o mekana çok yakın bir başka yerde kız arkadaşlarıyla eğleniyordu.

Geçen yıl katıldığı bir programda, “Müsamere kızı gibi... Beni onunla karşı karşıya getirmeyin” dediği Bengü tarafından doğum günü partisine davet edilmeyen Akalın, bu konuyla ilgili soruları “Çok da umurumda” diyerek geçiş-tirdi. Bengü ise olanlardan habersiz keyifli bir gecce geçirdi.

Bengü'nün doğum günü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Günü Pastası

Doğum Günü Pastası

doğum günü pasta modelleri çocuk pasta modelleri çocuk doğum günü cocuk dogum pastasi tarifi barbieli pastaları Malzemeler 8 Adet yumurta 4 Çorba kaşığı sıcak su 1 Su bardağı tozşeker 4-5 yemek kaşığı sıvıyağ 1 Tutam tuz 1 Paket vanilya 100 gr un (1 su bardağı) 1 Paket kabartma tozu Kreması için : 1 Paket çilekli puding 1.5 Su bardağı süt 1 Paket vanilya 1 Paket krem...
  2. doğum günü msjları

doğum günü msjları

küçük iskender doğum günü sözleri küçük iskender doğum günü babaya mesajları baba mesajları şiiri 365 sayfalık bir öykü daha başlıyor, Her güne bir yaprak sakla, Her yaprağa bir öykü sığdır mutluluk de adına. NICE GUZEL OYKULER SENIN OLSUN. IYI KI DOGDUN Dilerim yeni yaşında mutlulukların en...
  3. Tan - Doğum Günü

Tan - Doğum Günü

Tek başıma dört duvar Sanki mevsim hep bana sonbahar O duvarlarda seninle mutlu mesut günlerin resmi var Resimlerin hep güleç üzgün olan bir tane var haydi seç Senin Aldıgın çerçevenin içinde mutsuzum yalnızım Bugün bir kaşka yüreğim yanıyor Kendimden önce merak ediyor soruyorm Başka ellerde belkide mutlusun Bense seninle bittiğim yerde duruyorum Bugün senin doğum günündü Ömrüm yıllara...
  4. Ege - Doğum Günü

Ege - Doğum Günü

Doğum günün kutlu olsun sevgilim Doğum günün mutlu olsun meleğim Doğum günün kutlu olsun sevgilim En kötü günün böyle olsun bebeğim Biliyorum özlüyorsun sende benim kadar Biliyorum özlüyorsun sende benim kadar Biliyorum için büyük yüreğin yanar Bu kalabalık içinde gözlerimiz başbaşa Yorulmayalım her an sığınalım bu aşka Her yeni gün düşer çizgilerle yüzüne Karışır her yeni günde kederin...
  5. Bengü'nün yardım günü

Bengü'nün yardım günü

POP MÜZİĞİN GENÇ İSMİ BENGÜ, ÖNCEKİ GÜN ŞİRİNEVLER'DEKİ BİR DİALİZ MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ. Güzel popçu ziyaret ettiği hastahanedeki doktorlardan böbrek yetmezliği hakkında bilgi aldı. Bengü uzun bir süredir böbrek yetmezliğinin pençesinde kıvranan 72 yaşındaki Mustafa Derici'ye de çiçek verdi. Bengü, 'Burada olduğum için çok mutluyum. Haftanın en az üç günü saatlerce dializ makinesine...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş