Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ?

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ?
beni affet yeni leyla kimdir,beni affet yeni leyla karakterini kim canlandıracak,beni affet dizisi yeni leylası kimdir,beni affet dizisi yeni leyla karakteri belli oldumu,
indir (2).jpg

Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Gaye Turgut,Mert Altınışık,Şeyma Korkmaz ve Murat Danacının bulunduğu dizinin kadrosuna ‘Mithat Erdemli’den sonra bir yeni bayan oyuncu daha katıldı!
beni affet yeni leylaBeni Affet Yeni bölüm özeti: Kemal yanında Bahar’la, büyüdüğü eve gelir. Aile üyeleri Kemal’e geçmişi hatırlatmak isterken annesinin durumunu öğrenen Kemal, ne düşüneceğini bilemez haldedir. Bahar kendisine uzak davranan kocasının durumunu anlayışla karşılarken üzüntüsünü içine atar. Leyla’dan cevap bekleyen Sait, Kader’le ilgili hain bir plan hazırlığı içine girer.
Kozan ailesi üyeleri bir yandan Kemal’le vakit geçirirken, diğer yandan kendi sorunlarını çözme derdindedir. Cüneyt, Tunç ve babasının aynı safta olmasını sorgularken, Osman Cüneyt’e Eylül meselesini halletmesini söyler. Eylül ise Zühre’yi adalete teslim etmek için Feride’den yardım ister.
Beni Affet Yeni Leyla Rolü Karakteri kimBeni Affet Yeni Leyla kim: Hazal Filiz Küçükköse’nin ‘Günahkar’ dizisi için kadrodan ayrılması üzerine Leyla rolü için yapım şirketi yeni oyuncu bulma arayışına girmişti ve dizinin yeni Leylası henüz adı jenerikte görünmesede dahil oldu.
‘Beni Affet’ yeni bölümleriyle hafta içi her gün 16.30’da Star Tv’de!