1. kurabiye79

kurabiye79 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    138
    Ödül Puanları:
    43

Beni düşün

Konu, 'Çöplük' kısmında kurabiye79 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    cnm kösen hayirli olsun [​IMG]

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    184
    Ödül Puanları:
    63
    düşünmem mii balımmm senii düşünürüm bennn...

4. billesma

billesma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :noel baba:

Beni düşün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk Büyülü mavi aynamın içindedir Hafifçe gel kendini düşlere ver Gülerek ağlamak çok güzel Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz Kırık hikayeler dokunulmayı bekler Beni al uykumdan Balık kokan kumsallara batır Beni al uykumdan Meltemi dudaklarımdan kaldır "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey!...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Ağlar yelken suya düşer Dalgalar büyür düşüm biter Alma beni ölüm meleği Öper aşk mavi yeli Ağlar yelken üşür düşüm Acım büyür kanar iki gözüm Alma beni ölüm meleği Kovacak şeytan tüten rengi Ağlayışlar ak varoluşlardır Beni uyandıran kara korkulardır Ağlar yelken içime düşer Düşler uyur kuşlar döner Alma beni ölüm meleği Ararım her gün doğduğum eceli Ellerimdendir yelkene düşkünlüğüm Ağıtlar...
  3. Ferdi Tayfur -  beni düşün

Ferdi Tayfur - beni düşün

bir gun yalniz kalirsan o gunlere dalarsan bir mutluluk ararsan beni dusun mutlu ol elimde yirtik resmin dilimde senin ismin bitmedi bende sevgin beni dusun mutlu ol en umitsiz aninda olmasam da yaninda doktugun goz yasinda beni dusun mutlu ol neler cektim bilirsin nasil sevdim bilirsin iste eserim dersin beni dusun mutlu ol
  4. ...bende kalsın düşlerin...

...bende kalsın düşlerin...

Frekansını kaybetmiş bir radyonun cızırtısında Beraber ve solo yalanlara gizlenmişti Yalnızlığın karantinasındaki ayrılık şarkısı Resim boyutu değiştirildi. Resmin tam boyunu görebilmek için buraya tıklayın. Resmin Orjinal boyutları 700x362 px Ve Boyutu 97KB. Ki, bilirim içi boş çıkacak, kabuğu soyulmamış hayallerin Çünkü hiçbir kelime avcısı Şair tarif edemiyordu güzelliğini Ve...
  5. kaç kişi benim gibi düşünce de..

kaç kişi benim gibi düşünce de..

bu site beni o kadar rahatlatıyor ki hergün açıp bir form okuyorum ve hep aklıma geliyor sen derdini dert mi sanırsın başkalarının derdini görmedikçe.. gerçekten evliliğimin ikinci haftasında acaba hamilemiyim bebeğim var mı diye başlamıştım ve her ay bekliyordum bir hafta öncesinden testler alıyordum sonra günlerce kendimi dinliyordum belirti var mı acaba diye!.. felan ne kadar kendimi çok...

Sayfayı Paylaş