Beni merak etme

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Beni merak etme
Beni merak etme arayıp sorma nasılsın diye?Artık birilerinin beni acı cektirircesine nasılsın demelerinden bıktım.Önemli mi sence nasıl olmam farkedermi senin icin iyi olmam kötü olmam.Artık ben bile benim icin önemli degilim biliyormusun.Kimseyi takmaz hale gelmiş,bilmedigim sokaga girmiş,bilmedigim sehirde yasıyorum,tanımadgım insanlarla konusuyor bu hale düsmüştüm işde.Br dilenci gibi.Artık o cok sevdigin cok güclü gördügün neciben yoktu.Daha bi durgundu, daha bi icini karamsarlık almışdı.Hayat önüme getirdi bi aşk yaşadım işde.Artık sevmek uzak bana rafa kaldırdım kitaplarımı kaldırır gibi duygularımıda kaldırdım biliyormusun.Attım bi köşeye sevgimi,aşkımı.Aşk benim icin dudaklarda yarım kalmış bi kac cümle oldu artık.Senden sonra sevmedim sevemedim.Çünkü ben deger verdigim sevdigimi sahipsiz bırakmak istemedim.Elimi uzattım hep yanındayım korkma diye.Evet degerlisin benim icin ama artık bu sevgi denen şey degerini yitirdi.Seni kaybettim diye agladım gecelerce.Sabahları rüyalarımda hıckırıklarımla uyandım sırf kaybettigim sevdigimi bulabilmek icin.Ama bulamadım seni inan o artık yok .Alışmalısın onsuzlıga dedi.O gitti artık seni sevmiyor diye haykırdı bana.Bi başkasıyla hic olmadıgı kadar mutlu daha bi hayat sımsıkı tutmuş diye seslendi.İnanmadım inanmak istemedim ama kaybettim seni.Depremde cocuklar hep ailesi kaybeder ya veya bi ölüm haberiyle yıkılırlar ya bende seni böle bu sekilde kaybettim.Ama artık beni arama sorma merak etme gözlerim hep sana baktı ve bu can buu canı verene kadar yabancı gözlere bakmıcak söz veriyorum sana.Benim olmasanda seni hep sevecegim.Kızma sakın uzaklardayım diye böyle bitmesi gerekiyordu ve BİTTİ...

Geri