1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Benim Annem Bir Melek 5. bölüm dizi özeti

  Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  benim annem bir melek ecenin gerçek adı BEŞİNCİ BÖLÜM [​IMG] Ece’nin artık iyice sabrı taşmış ve kaynanası ile bir arada yaşamaktan iyice sıkılmıştır.Bu arada Nalan bir televizyon kanalında başlayacak olan Herkes Bize Bakıyor isimli yarışma proğramına katılma planları yapmaktadır ve bu niyetini Ece ile paylaşır. Nalan’ın söyledikleri Ece’ye ilginç bir fikir verir, eğer yarışmaya kendisi katılırsa uzun bir süre yarışmanın yapılacağı evde kalacağından Neriman’dan uzak olacaktır. Hele bir de yarışmayı kazanırsa Neriman’dan uzak yaşayacağı bir kaç aylık keyfin üstüne oldukça iyi de bir para alacaktır. Çetin’in itirazına rağmen kararını veren Ece yarışmaya başvurmak için gider.
  Ece’nin bu kararını öğrenen Neriman önce çok sinirlenir ve kıskanır ama bir süre sonra gelininden baskın çıkabilmek için yarışmaya katılmaya karar verir. Bu amacına ulaşmak için Hayrunisa hanımın çevresini kullanan Neriman yarışmaya katılmayı başarır, Ece’nin başvurusu ise reddedilmiştir. Bir kez daha gelininin alt etmeyi başaran Neriman’ın keyfine diyecek yoktur.
  Program başlar ve Neriman diğer yarışmacılarla birlikte Herkes Bize Bakıyor evine kapanır. Ev halkı Neriman’sız günlerin keyfini sürmeye çabalarken Neriman da kapandıkları evdeki yarışmacıları hayatlarından bezdirmeye başlar. Herkesin daha ilk haftadan eleneceğine kesin gözüyle baktıkları Neriman kendisinden beklenmeyen bir performans gösterir ve yarışmayı kazanma yolunda büyük yol alır. Bunun üzerine diğer yarışmacılar Neriman’ı eleyebilmek için komplolar geliştirmeye başlarlar. Bütün bunları ekrandan gören ev halkı Neriman’ın elenip tekrar yanlarına gelmesini önlemek ve komployu bozmak için hemen faaliyete geçerler.
   
Benim Annem Bir Melek 5. bölüm dizi özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Benim Annem Bir Melek 1. bölüm dizi özeti

  Benim Annem Bir Melek 1. bölüm dizi özeti

  BİRİNCİ BÖLÜM Metin'in yeni bir kız arkadaşı vardır ve...
 2. Benim Annem Bir Melek 4. bölüm dizi özeti

  Benim Annem Bir Melek 4. bölüm dizi özeti

  DÖRDÜNCÜ BÖLÜM Ece'nin lise yıllarından bir arkadaşı...
 3. Benim Annem Bir Melek 6. bölüm dizi özeti

  Benim Annem Bir Melek 6. bölüm dizi özeti

  ALTINCI BÖLÜM ECE HAMİLE! NERİMAN ETRAFINDA PERVANE!...
 4. Benim Annem Bir Melek 7. bölüm dizi özeti

  Benim Annem Bir Melek 7. bölüm dizi özeti

  YEDİNCİ BÖLÜM ANNELER GÜNÜ Anneler günü gelmektedir....
 5. Benim Annem Bir Melek 9. bölüm dizi özeti

  Benim Annem Bir Melek 9. bölüm dizi özeti

  benim annem bir melek artiz DOKUZUNCU BÖLÜM ŞOFÖR...

Sayfayı Paylaş