1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

benim mi???

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

benim mi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Beni Arayabilir Misin

Yaşar - Beni Arayabilir Misin

beni arayabilir misin bir istek duydum içimde seni sevmenin dısında hani sevdanın sınırlarını arıyorum ya bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı kalmaya cok dayanamam sen beni bilirsin bu gece beni arayabilirmisin bir istek duydum içimde hani sevmenin dısında ümitsiz ama acele ask aranıyor bu gece sen gelsen gelsen sensiz olmayacak ben senden sensiz ayrı...
  2. Hiç mi sevemedin beni.??

Hiç mi sevemedin beni.??

beni sevemedin ya sevemedin beni canım neden Gidiyorsun biliyorum.. Canım yanıyor, biliyorsun.! Nasıl unutacağım senli rüyalarımı ? Kime sarılacağım serin yaz gecelerinde.. Kim silecek gözyaşlarımı ben ağlarken.. Ben sensizliğe alışamam ki asla.. Bu kadar kolay mı bitti herşey? Bu kadar basitmiydi benim sonsuz sevgim senin için.. Yoksa hiç mi sevmedin beni. Sadecede bir...
  3. Beni Sevmeye Niyetli misin?

Beni Sevmeye Niyetli misin?

Bitmez tükenmez martıların haykırışı var yüreğimde sana dair uçup gelen. Bir yarım sesle sesleniyorum beni duyar mısın? Ayın o acılı suratının ardından gün doğduğunda, kanatlarını çırpan bir küçük kuş olduğunda sabah, sen yüreğini geçmişin kirinden arındırıp benim ellerime koyacakmısın? Beni sevebilir misin? Niyetli misin buna ? Sen ilk yazın kuçağında uyurken yağmurlu serin akşamları düşünüp...
  4. Beni ilgilendirmez mi diyorsun...

Beni ilgilendirmez mi diyorsun...

Çoğumuz zaman zaman hayatımızda karşılaştığımız yada başkalarının içinde bulunduğu durum hakkında bazen duyarsız kalabiliyoruz yada beni ilgilendirmez diyip işin içinden çıkabiliyoruz oysaki hayat bir yolculuk ve biz bu yolda yürürken tek başımıza yol almaktansa birbirimizi kollayıp güven içinde bu yolda beraber yürümeliyiz bence; peki ya SİZCE... Duvardaki catlaktan bakan fare,...
  5. Bendeki hamilelik belirtileri mi ?

Bendeki hamilelik belirtileri mi ?

Kizlar adetim 3 gun gecikti hala olmadim ama goguslerimde belimde kasiklarimda karnimda agri var geceleri terliyorum kalkinca usuyorum bir hafta once kanda test yaptim 5.0 cikti dunde idrar testi yaptim tek cizgi bile silikti hamile olmak cok istiyorum dualarinizda banada yer verirmisiniz ? Yorimlariniz neler hamile kalanlarinn belirtileri nasildi bilgisi olan yazabilirmi

Sayfayı Paylaş