1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Benimle dans edermisin yarışmacısı Eylül ateşler

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Benimle dans edermisin yarışmacısı Eylül ateşler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşkımı gösteren Ateş arasına düştüm ben...

Aşkımı gösteren Ateş arasına düştüm ben...

aklımla kalbimin hlimle sözümün teslimiyetimle ve vehmimin arasında kaldım ben aklımı gösteren ismimle aşkımı gösteren ateş arasına düştüm o uçurumda yittim ben aynı anda iki şey olunamadığı için aşkın saltanatında o uçurumda yitirdim Adı koyulmamış hiçbir şeyin gerçek anlamda var olduğuna ikna olamayan bir kalbin sahibiydim ben. Hayata kelimelerle hükmeden biriydim ben.Var olanla yok olan...
  2. ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

ferhat tunç_ sen ateş ol ben yanayım

Gözlerin gözlerimde Ben sana kurban olayım Uğruna yorulayım Uğruna yanılayım İçimde fırtınalar Rüzgarın olayım Sesini sesime kat Sesinde boğulayım Sen ateş ol ben yanayım Sen yaz ol ben ayaz kalayım Uzasın gölgeleri şu ışıkların Sen tutukla ben hükümlü kalayım Tenim tenimde ben sana haldaş olayım Bir yaprak gibi dalına sarılayım Ahını ahıma kat sevdan olayım Sesime bir düğüm at...
  3. Varmı Benimle Dans Edecek Erkek ??

Varmı Benimle Dans Edecek Erkek ??

Kendine Güvenen Erkekler Hadi Süper Bayan Sizi Bekliyor x x x x x x x x x x x x x x x Bunlarda Eşantiyonlar
  4. Benimle dans edermisin yarışmacısı Aydan Uysal

Benimle dans edermisin yarışmacısı Aydan Uysal

benimle dans edermisin yarışmacıları benimle dans eder misin yarışmacıları edermisin 2009 aydan 2009 Aydan Uysal Kimdir? 1983 Ünye dogumlu olan Aydan, Ilkokulu Ünye\'de okuduktan sonra annesinin sağlik durumu nedeniyle Kuşada\'sina taşinmak zorunda kaldi. Ayda\'nin burada Break dansa ve Hip-Hopa ilgisi başladi. Amatör anlamda kendini geliştirirken ayni zamanda Kuşadasi Folklor Araştirma...
  5. kabul edermisiniz ben geldim

kabul edermisiniz ben geldim

aranıza yeni katıldım umarım iyi vakit geciririm kısaca 24 yasındayım evliyim gurbette yaşıyorum anne olmak isteyen daha nasip olmayan biriyim umarım benide aranıza alırsınız

Sayfayı Paylaş