Etiketler:
 1. SadmiN

  SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  29 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  15.133
  Beğenilen Mesajlar:
  1.158
  Ödül Puanları:
  113

  Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Aşkı

  Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  Ya ayıp ayıp iki dakika delikanlı olun.. Olunda sevginizin arkasında olun yanında olun. Ya herkesin bildiği şeyi dudaklarınızdan çıkartmak, insanlara evet kardeşim demek bu kadar mı zor sayın Halit Ergenç. Şimdi adama sorarlar ya sen niye evet aşk var demiyon diye. Yada Bergüzar sana evde sorar :D Yada oda danışıklı dövüş yapıyor. Ayy aşkım sen kabullenme evet aşk var demeki gündemde olalım gündemde olalım ki ücretimiz artar. :D Gerçekten çok güç anlamak bu insanları, şimdi yarın kabullenir evet aşığız derler gündemden düşünce... Allah, akıl fikir versin ne diyelim.

  < Konu Resmi..>

  BEYAZ SHOW’A KONUK OLAN ‘BİNBİR GECCE’ DİZİSİNİN OYUNCULARI BERGÜZAR KOREL VE HALİT ERGENÇ, BEYAZIT ÖZTÜRK’ÜN ‘AŞK VAR MI?’ SORUSUNU YANITLAMAMAK İÇİN LAFI DOLANDIRIP DURDULAR...


  Binbir Gecce’ dizisinin oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, aşk yaşadıkları iddialarına sözde yanıt verdiler. Bayram tatilini arkadaşlarıyla birlikte Paris’te geçiren Ergenç ve Korel, Beyazıt Öztürk’ün Kanal D’deki programına konuk oldular. Beyaz, Korel ve Ergenç’e aralarında bir ilişki olduğu yönündeki haberleri sordu. Korel, yanında bir kişiyle görünmekten çekindiğini ve yazılan haberlerden dolayı sıkıntı yaşadığını belirterek ’Bu kadar mı önemli bu? Benim, bizim nereye gittiğimiz, ne yaptığımız?’ Ben utanıyorum çünkü belli bir kısım var ve ’Bize ne ya, onları görmekten çok sıkıldık, bizi ilgilendirmiyor diyen bir kesim var. Ben o kesimi çok önemsiyorum' dedi. Bir de doğru çıkarsa!.. Halit Ergenç de, 'Sonuçta biz bir şekilde kendi hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz, bu olaylar olurken. Tabi ki ben de anlıyorum bir sürü arkadaş için de güzel malzeme, bundan bir şey çıkarmaya çalışmak. Onlarla da konuşuyoruz ama bu bir şekilde sizlerin gördüğü gibi yansıyabiliyor. Ama gerçekten belli noktada insan sıkılıyor ve yoruluyor. Hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz bu olurken, bir sürü şey oluyor hayatımızda' şeklinde konuştu. Beyaz ise bu konuşmalardan sonra Korel ve Ergenç’e dönerek ve işi espriye vurarak 'Bu konuyu burada kapatıyoruz. Sadece merak edildiği için sorduk. Böyle bir şey yok diye bitiriyoruz. Doğru mudur?' dedi. Halit Ergenç’in 'Doğrudur' sözünden sonra Beyaz esprili bir yolla parmağını sallayarak 'Ama sonra var diye bir çıkarsa, yeniden programa alırım!' diyerek konuyu kapattı.


  Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, kendileriyle ilgili yazılan haberlere tepki verdiler. Korel, ’Bu kadar mı önemli bizim nereye gittiğimiz, ne yaptığımız?’ derken Ergenç de ’Bu tür haberlerden sıkıldık ve yorulduk’ dedi. ’Binbir Gecce’ dizisinin oyuncuları Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, aralarında aşk yaşadıkları iddialarına yanıt verdiler.

  Bayram tatilini 5 arkadaşlarıyla birlikte Paris’te geçiren Ergenç ve Korel, Beyazıt Öztürk’ün Kanal D’deki programına konuk oldular. Beyaz, Korel ve Ergenç’e aralarında bir ilişki olduğu yönündeki haberleri sordu.

  Bergüzar Korel, yanında bir kişiyle görünmekten çekindiğini ve yazılan haberlerden dolayı sıkıntı yaşadığını belirterek “Bana ’Şöhret hayatınızda neyi değiştirdi, neler oluyor?’ dendiği zaman hep şunu söylüyorum, ’Şikayet edemem çünkü bu benim mesleğim ve çok şükür çalışıyorum, paramı kazanıyorum. Severek de yapıyorum ama öyle bir noktaya geliyorum ki şunu demek geliyor içimden; ’Bu kadar mı önemli bu? Benim, bizim nereye gittiğimiz, ne yaptığımız?’ Ben utanıyorum çünkü belli bir kısım var ve ’Bize ne ya, onları görmekten çok sıkıldık, bizi ilgilendirmiyor diyen bir kesim var. Ben o kesimi çok önemsiyorum. Öyle şeyler yazılıyor ki, ben hergün gazeteyi açtığımda bir açıklamam çıkıyor. Bunların hiç birini ben söylemiyorum. Bir zaman sonra isyankar olmaya ve agresif olmaya başlıyorum. Yoruldum artık açıkçası” ifadesini kullandı.

  SIKILDIK VE YORULDUK!

  Paris’e 7 kişi gittiklerini söyleyen Korel’in sözlerini destekleyen Halit Ergenç de “Sonuçta biz bir şekilde kendi hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz, bu olaylar olurken. Tabiki ben de anlıyorum bir sürü arkadaş için de güzel malzeme, bundan bir şey çıkarmaya çalışmak. Onlarla da konuşuyoruz ama bu bir şekilde sizlerin gördüğü gibi yansıyabiliyor. Ama gerçekten belli noktada insan sıkılıyor ve yoruluyor” dedi.

  Magazin muhabirlerinin aynı ve benzer soruları sormaları hatta uzun süre önce olmuş konularla ilgili sorular sormalarından yakınan Halit Ergenç, “Daha güzel bir soru da sorabilir. Daha keyifli bir şey de olabilir. Bugüne kadar konuştuğumda kimseyi terslemedim. Herkesin sorusuna gayet düzgün cevap verdim. Hayatımızı yaşamaya çalışıyoruz bu olurken, bir sürü şey oluyor hayatımızda” şeklinde konuştu.

  ORADA GAZETECİLERİN OLACAĞINI BİLİYORDUK

  Bergüzar Korel, tatile gitmeye karar verdikleri dönemde haklarında bu kadar çok haber yazılmadığına vurgu yaparak “Şu bana garip geliyor, biz havaalanında gazetecilerin olacağını zaten biliyoruz. Çünkü orada hep varlar. Onların uçağın içine kadar girme imkanları var. Dolayısıyla biz çok rahat bir şekilde tatilimize gittik ve geri geldik” dedi.

  Halit Ergenç ise “Ben şaşırdım onları görünce. Siz nasıl girdiniz dedim. Meğer onlar orada yaşıyormuş” diye konuştu.

  CEYDA DÜVENCİ: BERGÜZAR ÇOK ÜZÜLDÜ

  Programa konuk olan dizinin diğer bir oyuncu Ceyda Düvenci de Ergenç ve Korel’le ilgili yakıştırmanın gözönünde olan bir çok kişiye yapıldığını söyleyerek “Bütün işlerde eğer uzun süredir birlikte olduğunuz biri yoksa, mutlaka rol arkadaşınızla bir yakıştırma yapılıyor. Ama bunun bizi kısıtlamasına biz hiç bir şekilde izin vermiyoruz hiç bir zaman. Çünkü biz arkadaşız ve beraber tatile gitmek istiyorsak gidiyoruz” şeklinde konuştu.

  Bu tür haberlerin kendilerini üzdüğünü ve artık magazin okumadığını belirten Ceyda Düvenci, ” Bu zamanla alışılan bir şey. Bir haberyanlışsa yanlış doğruysa doğru diyorum. Hepimiz bu yolu tercih ediyoruz. Ama Bergüzar’ın herşey ani olduğu için, buna nasıl bir karşılık vermesi gerektiğiyle ilgili bir süresi olmadı. Doğal olarak çok üzüldüğü zamanları oldu” dedi.

  BAK EĞER DOĞRUYSA!

  Beyaz ise bu konuşmalardan sonra stüdyodaki izleyenlere dönerek “Magazin de basın da işini yapıyor. Ayarın kaçtığı dönemler oluyor. Bizim taraftan da ayarın kaçtığı dönemler oluyor. Bunun dengesi, terazinin tam ortasında siz duruyorsunuz. Onun için de bu ayarı siz belirleyeceksiniz, tek güvendiğimiz gidebildiğimiz nokta da sizsiniz diye düşünüyorum” ifadesini kullandı.

  Daha sonra Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’e dönen Beyaz, işi biraz da espriye vurarak “Bu konuyu burada kapatıyoruz. Sadece merak edildiği için sorduk. Böyle bir şey yok diye bitiriyoruz. Doğru mudur?” dedi.

  Halit Ergenç’in “Doğrudur” sözünden sonra Beyaz esprili bir yolla Korel ve Ergenç’e parmağını sallayarak “Ama sonra var diye bir çıkarsa, yeniden programa alırım!” diyerek konuyu kapattı.


   
Bergüzar Korel ve Halit Ergenç Aşkı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bergüzar korel ile halit ergenç aynı otelde

  Bergüzar korel ile halit ergenç aynı otelde

  BİNBİR GECE DİZİSİNİN ŞEHRAZAT’I BERGÜZAR KOREL İLE HALİT ERGENÇ, PAZAR AKŞAMI 19.15 UÇAĞIYLA PARİS’E UÇTU. Paris’in en güzel semtlerinden biri olan Saint Germain’de küçük bir otele yerleşen iki oyuncuya dizideki rol arkadaşları Ceyda Düvenci, menajerleri Ayşe Barım ve tiyatro sanatçısı Güven Kıraç, eşleriyle birlikte eşlik etti. Korel’in, Ergenç ile tatile çıkması pek çok söylentiyi...
 2. Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

  Bergüzar Korel ve Halit Ergenç aşkına bakış

  Daldan dala daldan dala :) Eskiden kaynana semra için yapılan güzel bir parça idi bu şimdiki tüm sanat çamiasında aşk yaşayanlarada birebir uyuyor maşallah. CEYDA DÜVENCİ, SÜRPRİZ AŞK İÇİN İLGİNÇ BİR YORUM YAPTI.. Ceyda Düvenci, Bergüzar Korel ve Halit Ergenç’in sürpriz aşkı için “İkisi de çok mutlu ve birbirlerine çok yakışıyor” dedi. Binbir Gece dizisinin başrol oyuncuları Bergüzar Korel...
 3. Bergüzar Korel Ve Halit Ergenç Evlilik Terapistine Gidiyorlarmış!

  Bergüzar Korel Ve Halit Ergenç Evlilik Terapistine Gidiyorlarmış!

  halit ergenç, bergüzar korel, evlilik terapisti, bergüzar korel'in kıskançlıkları, muhteşem yüzyıl, ilgili bilgiler burada Sanat âleminin en mutlu çiftlerinden Bergüzar Korel ile Halit Ergenç’in evlilik terapistine gittiği ortaya çıkmış arkadaşlar.Hemde bu Halit Ergenç'in fikriymiş. Aşırı kıskançlığı nedeniyle Ergenç’e nefes aldırmayan Korel de eşinin teklifiyle terapiste gitmeyi...
 4. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel tatil modundan çıkamamış

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel tatil modundan çıkamamış

  halit ergenc halit ergenç bergüzar koral, bodrum tatili, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Bodrum tatiline ara veren Halit Ergenç ve Berguzar Koral, İstanbul'a dönmüş ama görünen o ki hala tatil modundan çıkamamışlar:) İşte o haber Melek'ler! “1001” geceden sonra yolları “Hürrem Sultan” dizisinde kesişen Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, önceki gün City’s’deydi. Bodrum tatiline ara...
 5. Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Arto'nun Üstüne Yürümüşler!

  Halit Ergenç ve Bergüzar Korel Arto'nun Üstüne Yürümüşler!

  halit ergenç haberleri bergüzar korel haberleri arto haberleri Sevgili melekler, Kanaltürk'te yayınlanan İkinci Sayfa programına bu kez Arto konuk oldu ve yaptığı açıklamalarla yine ses getireceğe benziyor. Yıllar önce Bergüzar-Halit Ergenç çifti ile aralarında gerilim yaşandığını ve çiftin üzerine yürüdüğünü iddia eden Arto, bakın neler söylemiş.. "Yıllar önce Binbir Gece...

Sayfayı Paylaş