1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Berrin nasıl iyileşti

  Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  berrin nasıl iyileşti, cilt sorunları nasıl geçti, haberleri ve merak ettikleriniz burada arkadaşlar.


  < Konu Resmi..>

  "Öyle Bir Geçer Zaman Ki" dizisinin Berrin'i cilt sorunlarından kurtuldu peki nasıl; buyrun bu yazımızda öğrenelim Melek'ler:)

  'Öyle Bir Geçer Zaman ki' nin Berrin'i Yıldız Çağrı Atiksoy'un yüzündeki problemden nasıl kurtulduğu tartışma konusu oldu.


  Bir çok firmanın " Yıldız Çağrı bizim yöntemimiz sayesinde iyileşti" şeklinde reklam yapması genç oyuncuyu rahatsız etti.
  Sivilce problemi yaşayan Yıldız Çağrı Atiksoy ilk çare olarak başvurduğu güzellik merkezlerinde uygulanan yöntemlerin işe yaramaması sonucu JFK Hastanesinde 2 aydır özel dermotolojik tedavi görüyor.

  Atiksoy'un tedavisini yürüten Dermatoloji Uzmanı Dr. Neslihan Dolar tedavi hakkında bilgi vererek, " Yapmış olduğumuz tetkikler ve tahliller sonrasında kullandığımız çeşitli ilaçlarla tedaviye başladık. İki buçuk aydır devameden tedavi sonrasında epey bir yol katettik. Yıldız Hanımın tedavisi halen devam etmektedir." dedi. İlaç tedavisinin yanı sıra çeşitli bakımlarında doktor kontrolünde uygulandığı tedavi Çağrısoy’un derdine deva oldu. Aldığı bu güzel sonuçlar güzel yıldızın da yüzünü güldürdü.


   
  ßeLeN bunu beğendi.
Berrin nasıl iyileşti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. talebem iyileşti!

  talebem iyileşti!

  Haber aldım, Muhammed iyileşmiş, Yine okuluna gelmek istemiş. Sağlık haberine pek çok sevindim, Yarın sabah gelsin okula dedim. Zayıflığını düşünmeyip gelsin, Ders yapmasa da gezip eğlensin. O gece gözüme uyku girmedi, Gönül cefa çekti, sefa sürmedi. Garip gönül uyumadan bekledi, Talebem ve mürşidim Muhammed’i. Sabah olsa acep çıkıp gelir mi? Kölesini gamdan azat eder mi? Görür müyüm o...
 2. Hadise: Mucize Şekilde İyileştim

  Hadise: Mucize Şekilde İyileştim

  etek altını gösterenler hadisenin kocası Elemelerde büyük başarı gösteren Hadise'yi tüm melekler olarak gönüden kutluyoruz başkenti Moskova'da düzenlenen 54'üncü Eurovision Şarkı Yarışması'nın birinci yarı final elemelerinde finale kalmayı başaran Hadise, yarışma öncesi çok hasta olduğunu ancak mucize sayılacak şekilde iyileştiğini söyledi. Hadise, finale kalmasının ardından Rusya'ya...
 3. berrin

  berrin

  yeni üyeyim tarot açtırmak istiyorum
 4. oyuncak bebeğim berrin :))))

  oyuncak bebeğim berrin :))))

  Kızlar bu benim oyuncak kızım berrin. üzerindeki yeleği kendi ellerimle ördüm.düz bi model ama azıcık ördüm,pul filan diktim hoby olsun uğraş olsun die.
 5. Yarana Bak İyileş.

  Yarana Bak İyileş.

  Yaranıza bakın, acınız azalsın! Evet yanlış okumadınız hanımlar bakın yaranıza hemen iyileşin.. Bir dahaki sefere aşı olmak için doktora gittiğinizde gözünüzü kapamak yerine iğnenin ucuna bakın. Çünkü yaraya bakmak ağrınızı azaltıyor! İngiliz bilim adamları birkaç yıl önce bir grup kişinin lazer ile ufak bir hasar yaratılan ellerine baktıklarında daha az ağrı hissettiklerini kaydetmişti....

Sayfayı Paylaş