Etiketler:
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Beslenmemizde Çayın Yeri

Konu, 'Çöplük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Beslenmemizde Çayın Yeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meyvelerin diyetteki yeri ve önemi!

Meyvelerin diyetteki yeri ve önemi!

tüketimde reklamın yeri ve önemi Sebze ve meyvelerin kalori miktarı düşük olduğu için diyette önemli yer tutarlar. Ancak yine de tavsiye edilen tüketim miktarını aşmamak gerekir. Meyve ve sebzeler sağlıklı beslenme önerileri içinde en büyük yeri tutan 2 temel gruptur. Ancak tüm meyve ve sebzelerin belirli bir enerji değeri ve şeker içerikleri vardır. Bu sebeple yenilen miktarlar önemlidir,...
  2. Diyette salatanın yeri

Diyette salatanın yeri

Salatanın içindeki sos ve yağ miktarına dikkat edilmelidir. Bazı salatalar hamburger ve patates kızartmasından oluşan bir mönüden daha fazla kalori içerebilir... Diyet deyince pek çok kişinin aklına hemen salatalar geliyor. Gerçekten de salatalar günlük beslenmemizde oldukça önem kazandı. Özellikle dışarıda yemek yerken pek çok kişinin ağırlıklı seçimleri arasında yer alıyor. Peki gerçekten...
  3. çocukların beslenmesinde fast foodun yeri

çocukların beslenmesinde fast foodun yeri

Prof. Dr. Bingür Sönmez, “Kalbimi Seviyorum, Fast Food Yemiyorum” kampanyası kapsamında özel bir AA okulda verdiği konferansta, çocukluk çağında başlayan “fast food” alışkanlığının, ileri yaşta kalp hastalıklarına neden olduğunu kaydettiAnnelerin, çocuklarına sağlıklı beslenme bilincini aşılayacak en önemli kişi olduğunu anlatan Sönmez, “Anneler çocuklarına ‘çok koşup terleme sonra hasta...
  4. Diyet zeytinyağlı yer elması

Diyet zeytinyağlı yer elması

Melişlerim işte size sağlıklı bir diyet tarifi:) Malzemeler yarım kg yer elması yarım çay bardağı pirinç 1 hazır garnitür(küçük boy) 1/2 çay bardağı zeytinyağ 1 adet kesme şeker 1 çay kaşığı tuz 1 adet kuru soğan 1 su bardağı sıcak su Hazırlanışı Yer elmaları yarım saat suda bekletip yıkayalım ve soyalım.Soyduğumuz yer elmalarını su dolu bir kaba alalım (kararmasını önlemek...
  5. diyetsiz bitki çayları kesin zayıflatıyor

diyetsiz bitki çayları kesin zayıflatıyor

kesin zayıflatan bitkiler kesin zayıflatan diyet greenwood form çayı greenwood form karışık bitki çayı green wood ben diyet yapmadım 1ayda 5kilo verdim hergün yemeklerden yarımsaat önce bitki çaylarımı içtim kolay kilo verdim beşibir yerde bitki çayları karışımı diyosunuz baharatçınız hemen size hazırlayıp veriyo

Sayfayı Paylaş