Best Fm Ali Ferahbot

Best Fm Ali Ferahbot
ali ferahbot ali ferahbot maç anlatımı best fm maç anlatımı canlı canlı
Bugüne kadar bir çok spiker dinledim, ama Ali Ferahbot kardeşimin anlatımı bir başka, onu canlı tv maçlarında duymak görmek isterim. :)


Ali Ferahbot'un Kaleminden;14-09-1979 doğumluyum. Anadolu Üniversitesi iktisat fakültesi kamu yönetimi mezunuyum. Mesleğe başlamadan önce 1998 yılında başkent iletişim diksiyon spikerlik eğitim programını başarıyla bitirdim. Daha sonra mesleğe ilk adımımı Ankara’nın yerel televizyonlarından olan Ostim TV'de başlayarak attım. Spor muhabiri olarak girdiğim televizyonda canlı yayında Kırmızı Kart adlı bir spor magazin programı hazırlayıp sunmaya başladım. Daha sonra Kanal A ve Işık TV’de de spor spikerliği editörlük görevlerinde bulundum. Ankara’nın çeşitli yerel radyolarında kendi çabamla anlattığım Süper Lig maçları da oldu.


Gazeteci Taki Doğan vasıtasıyla 2001 kasımda Best FM maceram başladı. 14-15 ay çalıştıktan sora elde olmayan nedenlerden ötürü Best FM'le yollarımız ayrıldı. Daha sonra yükselişimin ardından tekrar Best FM'e transferim gerçekleşti. Süper Lig maçlarının radyodan anlatımıyla o yükseliş devam etti. Siz değerli dinleyicilerimizle maç arası ve sonu yaptığım CEZA SAHASI programında müthiş ilgi aldık. Şu anda Milli maçlar, Şampiyonlar Ligi, UEFA,Türkiye Kupası maçlarını Best FM'den anlatmaya devam ediyorum. Süper Lig maçları içinse naklenfutbol.com adlı sitemizde lig maçlarının heyecanını sizlere yansıtmaya devam ediyorum. Ayrıca her sabah Best FM'de 08.50'de Ceza Sahası programını yapıyorum.. Göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı da hepinize çok teşekkür ediyorum.

aferahbod@bestfm.com.trkaynak:bestfm.com.tr
 
Üst