Beta hcg 1.20 hamile miyim?

Feridex

Yeni Üye
Üye
Beta hcg 1.20 hamile miyim?
Adet olacağım günden iki gün önce ilişki yaşadım. (9 temmuz da) ilişki sonunda penis erekte halini kaybettiği için prezervatifin biraz kaydığını farkettik. Ama spermler içindeydi hep. Bugün adet olmam gereken günün üstünden 3 gün geçti. Yani 13 temmuz da olmam gerekiyordu. Hep böyle 3-4 gün gecikir ama prezervatif kaymışti biraz dediğim gibi. Şuphelendim bu akşam kan testi yaptırdım 1.20 çıktı. Ilişkinin üzerinden 5 gün geçti ve üç ay aradan sonra ilk kez birlikte olmuştuk. Hamilelik riski var mı sizce? Bu değer yükselir mi? Yada düşer mi? Ne zaman adet Olurum?
beta hcg 1.20 1.30 hamilemiyim.jpg

Şöyle özetliyim birde : 9 temmuz ilk ilişki günü / 11 temmuz adet olunması gereken gün(geciktigi oluyor) / 14 temmuz kan testi bhcg 1.20

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar Feridex Bu sonuca göre hamile kalma ihtimaliniz yok. Kan testi yaptırmışsınız ve değer 1.20 çıkmış adet olmamışsınız ve bugün yani dün 14 temmuzdaki sonuçta ortada. Beta hcg testleri yüzde yüz sonuç verir değerlerin yükselme ihtimali malesef yok ve malesef kesinlikle hamile değilsiniz bilginiz olsun.

Selamlar Feridex Bu sonuca göre hamile kalma ihtimaliniz yok. Kan testi yaptırmışsınız ve değer 1.20 çıkmış adet olmamışsınız ve bugün yani dün 14 temmuzdaki sonuçta ortada. Beta hcg testleri yüzde yüz sonuç verir değerlerin yükselme ihtimali malesef yok ve malesef kesinlikle hamile değilsiniz bilginiz olsun.
Cevabınız için teşekkürler ama benim korkum testi daha çok erkenken yapmış olmam. Yani dediğim gibi ilişkinin üstünden daha 5 gün geçti. Bir hafta içinde 5in üstüne çıkmasından korkuyorum

Yüzde yüze yakın regl olacaksınız zaten dediğim gibi bhcg sonucu 1.20 çıkmış :) Boşuna stres yapmayın olur mu hamile değilsiniz.

Geri