Etiketler:
  1. pourtoujours

pourtoujours Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Beta HCG Oranı..

Konu, 'Gebelik' kısmında pourtoujours tarafından paylaşıldı.

Merhaba Melekler, benim birkaç konuda kuşkularım var. Son adetimin ilk günü 19 ekimdi, 17 kasımda adet olmalıydım. Normalde gecikme olmazı, gecikince iki kez idrar testi yaptım negatif çıktı, dün özelde kan testi yaptırdım HCG değeri 57.62 çıktı. İnternette gezinirken düşük olayını da çok okudum tedirgin oldum. dün kan verdim bugünde verilir mi yoksa 2-3 gün beklesem mi? Adet öncesi ağrıları gibi sancılanıyorum ama uzun sürmüyor, kanama tarzı birşey de olmadı.

2. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba değeriniz gebelik lehine hcg test sonucunu aynı günde almanız mümkün..

3. isimbulamiyorum

isimbulamiyorum Forum Okuru

5-50 arası 3 haftalık 3-426 arası 4 haftalık
    19-7,340 5 haftalık
    bence hamilesin değerlerin yükselmiştir hemen bir daha kan testi yaptır :clapping:

Beta HCG Oranı.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg 87.02

beta hcg 87.02

ya ben 14 gun once catlatma ignesi wuruldum. bugun kan testi yaptirdim 87.02 sonuc. ne dmek bilen varmi
  2. Beta hcg degeri

Beta hcg degeri

Arkadaslar benim beta hcg degerim 10.2 kan degerim 32 cikti lutfen acil cewap werin hamilemiyimmmm cok istiyorum
  3. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  4. Beta hcg degerlendirmesi

Beta hcg degerlendirmesi

Beyza hanım benım beta hcg adet olmama 6 gun varken 23 tü sımdı 5 gun var dun gece yaptırmıstım 63 yukseldi bir gün bile olmadan bu mumkun mu ikiz gebelik söz konusu olabılırmı ? Ve artık kımyasal gebelıkten söz edemeyız degıl mı kımyasal dusuk yapma rıskim var mi ?
  5. 1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Ne Orandadır

1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Ne Orandadır

1-2-3. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Gebelik denilen süreç özel durumlar dışında 40 hafta kadar sürmektedir. Bu da 9 ay 10 günlük bir süreç olarak adlandırılabilir. Gebeliğin ilk belirlenme testi beta hcg değerleridir. Bu değerleri şimdi 1-2-3. haftalara göre oranlarını hep birlikte inceleyeceğiz. Aslında gebeliğin ilk başlangıcı son adet tarihinizin ilk günü baz alınır. Hanımlar daha...

Sayfayı Paylaş