Ben 28 günde bir regl oluyorum 10 eylül de olmuştum bu ay 11 ekim de iki gün adet oldum bitti sonra 16 ekimde pembe kanama leke oldu silindikçe kan verdim 19 ekimde beta hcg 36 çıktı bugün 24 ekimde yine verdim 44 çıktı 26 ekim 100,70 çıktı kanamam bitti doktor takip edelim dedi bir kez daha kanda baktırcağım sonra progestanı keselim kendi kendine düşer dedi dr bu durumu yaşayan ve gebeliği sağlıklı ilerleyen yani değeri yükselen varmı

Beta HCG 0.58 çıktı hemşire varda olabilir yokda dedi ne anlama geliyor biri yardım edebilir mi acil adetime daha 8 gün vardı yaptırdığımda

19 ekimde eşimle birlikteligim oldu.Ayın 30unda adet olmam gerekiyordu olmadim.. Eczaneden test aldim 2gün yaptim tek çizgi var hep digeri hiç yok acaba daha bekliyim mi adet düzensizligimde var... Bişey olsa azda olsa ikinci çizgi olmazmiydi? Teşekkürler

Merhaba, bu gün kanda gebelik testi yaptırmanızı sonuca görede hekime görünmenizi öneriyorum . Evde yapılan gebelik testleri zaman zaman hatalı sonuç verebiliyor. Geç döllenme söz konusu olursa plano testlerde çıkmayabilir.

Arkadaşlar lütfen banada yardımcı olsun birisi beta hcg 20.93 çıktı sizce hamile olma olasılığım nedir? İki gün sonra tekrar gidicem hastaneye

Bu arada 5 gündür adet olmuyorum. Mide bulantısı ve baş dönmesi çok ama çok hafif var bazen sabahları oluyor bazen akşama doğru. Bide akıntım çok ve idrara sık çıkmaya başladım. Hiç su İçmezdim artık çok susuyorum. Arada aşırı bir ateş basması oluyor sıcaklıyorum. 2 hafta bel ağrısı çektim. Kasıklarımda hafif kasılmalar oldu ama insan kendini biliyor adet dönemi yaşadığım belirtilere yakın hiçbir şey yok

Merhaba, hcg değeriniz görünürde gebelik lehine . Belirtileriniz de gebelik bulgusunu kuvvetlendiriyor. Yalnız tek değerle gebeliğin tespiti yapılmaz. Bir kaç gün sonra yapacağınız test sonucu + hekim muayenesi durumunuz hakkın da net bilgiyi verecektir.

merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba size bişey soracağım testi ilişkiden ne zaman sonra ve ne tür belirtilerden sonra yaptınız bilgi verirseniz sevinirim
merhaba ben bugün kan testi yaptırdım ve sonuç 50.72 çıktı acaba gebe miyim??gebeysem ne kadarlık olabilir yardımcı olursanız sevinirim
Merhaba hayırlı akşamlar bişey sorabilir miyim kan testini ilişkiden ne zaman sonra ve ne tür belirtilerden sonra yaptınız bilgi verirseniz sevinirim

Geri