1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Beyaz Atlı Prensiniz Nerede?

  Konu, 'Kadınca' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  < Konu Resmi..>

  Beyaz atlı prens neden gelmiyor?


  GENÇ, güzel, akıllı, kültürlü pek çok sıfat sizin için yaratılmış. Ama yine de mutlu ilişkiyi bulamıyorsunuz. Peki nerede hata yaptığınızı hiç düşündünüz mü? Başlığa bakıp sanki ‘eskiden geliyordu da şimdi mi gelmiyor prens?’ diye düşünebilirsiniz. Haklısınız, beyaz atlı prens aslında sadece masallarda var. Günümüzde bırakın mutlu bir evliliği mutlu bir beraberliği yürütebilmek bile çok zor. Son yıllarda özellikle şehirli, kültürlü, genç, güzel ama bekâr kadınların sayısı bir hayli arttı. Bu durumdan pek de şikâyetçi gibi görünmeseler de, ilişkilerinde sorunlar yaşayan bazı kadınlar yine de ‘nerede hata yapıyorum’ diye düşünmeden edemiyor.


  < Konu Resmi..>


  Beyaz atlı prens eve gelmez!
  Genç, güzel, kültürlü, akıllı pek çok sıfat sizin için yaratılmış. Ama yine de aradığınız mutlu ilişkiyi bulamıyorsunuz. Bunun önde gelen nedeni ailenizle birlikte yaşamanız olabilir mi acaba? İster ekonomik nedenler deyin ister ‘anne’ evindeki konfordan vazgeçememek, pek çok genç kadın ailesiyle birlikte yaşıyor. Beyaz atlı da o eve pek uğramıyor...

  < Konu Resmi..>


  Takıntılı hayat herkesi bezdirir

  Uzun yıllar yalnız yaşamaya alışmış kadınların ister istemez yerleşik düzenleri de kendine göre oluyor. Birlikte yaşamak ise fedakarlık gerektiriyor. Birkaç romantik akşam yemeğinden sonra ilişkinin devamı karşılıklı anlayışa endeksleniyor. Örneğin daha en baştan kurallarınızı dikte ettirmeye çalışmak karşı tarafta baskı oluşturabiliyor ve sizin hakkınızda yanlış imaj yaratabiliyor.


  < Konu Resmi..>

  Herkesin birine ihtiyacı var

  Ah, o kendinden emin, mağrur duruşunuz yok mu? İşte belki de her şeyi bozan da bu. Oysa herkesin bir şekilde bir arkadaşa dosta ihtiyacı var unutmayın. Ve bu kadar da mağrur durmayın! Erkeklerin en dayanamadığı şeyin yardıma ihtiyacı olan bir kadın olduğunu da hatırlayın. Hatta ihtiyacınız olmasa bile biraz rol yapmaktan çekinmeyin.

  < Konu Resmi..>

  Ben çocuk istemiyorum’

  Eskiden kadınlar çocuk yapma telaşında, erkeklerse onları bu sevdadan vazgeçirme derdindeydi. Şimdi devir değişti. Kadınlar özgürlüğü bir kere kazandı mı bir daha kaybetmek istemiyor. Ne kadar geç evlenip ne kadar geç çocuk sahibi olurlarsa o kadar iyi onlar için. ama beyaz atlı prens bu işten hiç hoşlanmıyor.

  < Konu Resmi..>

  Para ve kariyer her şey değil

  Pek çok kadın için, özellikle yolun başında kariyer sahibi olmak ve maddi özgürlük ilk sırada geliyor. Bu ikisinde doyuma ulaşmak 30’lu yaşları bazen 30’lu yaşların ortalarını buluyor. Ancak bu sırada iş işten geçmiş oluyor! İyi ilişki adayları büyük ihtimalle evlenmiş oluyor. Yani kariyer yapayım derken fırsatlar kaçıyor!

  < Konu Resmi..>

  Yıllar geçtikçe beklentier artıyor

  Kabul edin, 20 yaşındaki beklentilerinizle 30’lu yaşlardaki beklentileriniz arasında dağlar kadar fark var. 20’li yaşlardakiler belki daha masumdu ama 30’lu yaşlarda çıtayı yükselttiniz. Erkeklerle yapılan pek çok anket ve araştırma gösteriyor ki bu yüksek beklentiler onları korkutuyor. Hal böyle olunca da ilişkiler uzun ömürlü olmuyor.


  < Konu Resmi..>

  Çekingenlerin işi zor

  Buraya kadar anlattıklarımız hep güçlü kadın prototipiydi. Bir de hâlâ 20’lerindeki naifliği sürdüren, birileriyle göz göze geldi mi kulaklarına kadar kızaranlar var ki onların işi daha da zor. Çünkü 20’li yaşların romansı günümüz prensler için biraz demode kaldı. İyisi mi biraz kendinize güvenin ve ilk adımı atmaktan çekinmeyin.!

  < Konu Resmi..>

  Aktivitelerden uzak durmayın

  Bütün hafta evle iş arasında mekik dokudunuz ve hafta sonu dinlenmeye karar verdiniz. Dinlenmek elbette hakkınız ama bunu yaparken de sosyal etkinliklerden geri kalmazsanız beyaz atlı prensle yolunuzun kesişmesi daha olası.

  Kaynak: Form Sante


   
 2. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.470
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113
  Ce: Beyaz Atlı Prensiniz Nerede?
  emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler
   
Beyaz Atlı Prensiniz Nerede? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Atlı

  Atlı

  Rüyada dört nala gelen bir atlı büyük bir müjde, uzaklaşıp giden atlı ise yaşamla ilgili bir önemli bir değişikliktir.
 2. beyaz atlı prensi bulduğunuzu nasıl anlarsınız

  beyaz atlı prensi bulduğunuzu nasıl anlarsınız

  Birlikte olduğunuz erkeğin size uygun olup olmadığını nasıl anlarsınız gibi bir soru sorsam:) Bazen erkekleri bilmeden yaptıkları davranışlar onların kişilikleri hakkında da size tüyolar verebilir..Bu tüyolarla yola çıkarak partnerinizin ilerde hayatı paylaşabileceğiniz kişi olup olmadığına karar verebilirsiniz bunu anlamanın yollarına gelince: Birçok evliliğin problemler yaşamasına ve...
 3. Beyaz Atlı Prensin Tarifi

  Beyaz Atlı Prensin Tarifi

  İşte mükemmel erkek tarifi!Her kadın sevgilisinden bazı şeyler bekler. Bazıları herkesin bildiği bazıları ise yapılmadığında ilişkinin sonuna gelinmesine neden olan şeylerdir... İşte kadınların erkeklerden beklentileri.. 1- Tartışma sırasında bile kibarlığını bozmayan, hakaret ettiğinde aşkın azalabileceğini bilen. 2- Kadının saçlarını okşayan, ona iltifatlar eden biri. 3- İhtiyaç...
 4. Beyaz Atlı Prensiniz Kurbağaya Dönüştüyse Üzülmeyin

  Beyaz Atlı Prensiniz Kurbağaya Dönüştüyse Üzülmeyin

  kurbağa prens Erkekler bizi kandırana kadar ne istersek yapar oldukça romantikdir fakat bir süre sonra bunların hepsi biter... Aşk dolu sözler, romantik yemekler bitmiştir, TV başından kalkmaz, konuşmaz, eskiden gözününüzün içine bakan adam, sizi artık görmez olur. Peki ne yapmalı da onu tekrar prense çevirmeli. İşte formüller:tik: Bir araştırmaya göre, ka Aşk dolu sözler, romantik...
 5. Beyaz atlı prenslere 2012 beyaz damatlık modelleri

  Beyaz atlı prenslere 2012 beyaz damatlık modelleri

  2012 beyaz damatlık modelleri beyaz damatlık takım elbise modelleri trendleri burada arkadaşlar. 2012 düğün modasından hatta 2012 yılına girmeden 2013 düğün modası trendlerinde de 2013 gelinlik modelleri ve öneriler sunmuştuk bir çok konumuzda arkadaşlarım. Önümüzde ki sezona damgasını vuracak olan 2012 gelinklik modelleri konularımızın yanı sıra 2012 gelin saçı modelleri, 2012 gelin makyajı...

Sayfayı Paylaş