beyaz eşya seçimi!

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
beyaz eşya seçimi!
fay0140.jpg
Evlilik aşamasında beyaz eşya seçimi dikkat edilmesi gereken önemli konulardan biridir. Maddi külfeti fazla olan beyaz eşyaları daha sonra yenilemek zor olacağından en başta yapacağımız seçimlerde en uygun olanına karar verirken bir çok noktayı göz önünde bulundurmalıyız.

Beyaz eşyamızı seçerken evimizin yerleşim düzenini dikkate almalıyız. Eğer ev henüz seçilmemişse standart modelleri tercih etmemiz sonraki yerleşim sırasında problem yaşamamızı engelleyecektir.

Beyaz eşyalar eskisi gibi sadece beyaz renkten ibaret değil, son zamanlarda rengarenk fırın, buzdolabı ve çamaşır makinelerinin satıldığını görüyoruz. Seçim yaparken yine evimizin renk düzeni ve mobilya yapısına uygun renk ve modeli tercih etmeliyiz.

Pahalı model kaliteli model demek değildir. Beyaz eşyamızı seçerken fiyatından çok kullanım kolaylığı ve işleviyle ilgilenmeliyiz. Üzerinde asla kullanmayacağınız ilginç çalışma seçenekleri olan modeller bir süre sonra kafanızın karışmasına yol açacaktır.

Beyaz eşyalar çok kolay çizilirler; bu yüzden yerleştirdiğiniz yerde makinenizin üzerinde sivri köşeli, kapaklı nesneleri bulundurmayın. Mümkünse araya ince bir örtü sererek kullanın.

Teknik servis desteği olan markaları tercih etmelisiniz. Özellikle şehir elektriğindeki ani azalma ve çoğalmalar makinelerimizin motorlarının yanmasına neden olmaktadır. Bu sebeple seçtiğiniz markanın teknik destek ağının bulunduğunuz şehir ve semtte olması önemlidir.

Çevrenizdeki insanlardan kullandıkları ev eşyaları ile ilgili tavsiyeler de alabilirsiniz.

Beyaz eşya ve elektrikli mutfak aletleri satıcılarının kampanyalarını mutlaka takip etmelisiniz.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
Misafir
M
ms_enemy
Cevaplar
0
Görüntüleme
2K
ms_enemy
ms_enemy
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Ayşegül AYRANCI
Cevaplar
2
Görüntüleme
6K
liya
Üst