Beyaz Karanfil 3.Bölüm Fragmanı ve Dizi Konusu

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Beyaz Karanfil 3.Bölüm Fragmanı ve Dizi Konusu
beyaz karanfil 3. bölüm fragmanı,beyaz karanfil 3. bölüm özeti,beyaz karanfil 3. bölüm konusu,beyaz karanfil hangi kanalda,beyaz karanfil dizisi 3. bölümde neler olacak,

beyaz-karanfil-dizisi.jpg


Salih’i vuranların peşine düşen emniyet Burhan ve Zülfü’yü yakalamak için harekete geçer. Zülfü bir yandan oğlunun tedavisi için para ararken, diğer yandan polisten ve Rasim’in çetesinden kaçmaktadır. Zülfü oğlunun tedavisi için istenilen parayı bulamazsa, oğlu ölüme bir adım daha yaklaşacaktır. Zaman aleyhine işleyen Zülfü ne yapacak? Ailesi için girdiği bu yolda Zülfü’yü bekleyen sürpriz ne? Uyuşturucularının peşine düşen Burhan’ın yolu Zülfü ile nasıl kesişecek? Salih’in vurulmasının bedelini kim ödeyecek? Cevaplar 6 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00′de atv’de.
Zaman Zülfü’nün aleyhine işliyor… İşte bu akşam yaşanacaklar…

06 Kasım 2014 Perşembe, 00:01
Henüz iki bölüm yayınlanan Beyaz Karanfil reytinglerde çok kötü sonuç aldı.
Beyaz Karanfil dizisi konusu, oyuncuları ve yeni bölüm fragmanıatv’de başrollerini Kenan Çoban, Ali Sürmeli ve Hakan Boyav’ın oynadığı Beyaz Karanfil dizisi 24 Ekim Cuma akşamı saat 20.00′de başlıyor.

BEYAZ KARANFİL 3. BÖLÜM KONUSUSalih’i vuranların peşine düşen emniyet Burhan ve Zülfü’yü yakalamak için harekete geçer. Zülfü bir yandan oğlunun tedavisi için para ararken, diğer yandan polisten ve Rasim’in çetesinden kaçmaktadır. Zülfü oğlunun tedavisi için istenilen parayı bulamazsa, oğlu ölüme bir adım daha yaklaşacaktır. Zaman aleyhine işleyen Zülfü ne yapacak? Ailesi için girdiği bu yolda Zülfü’yü bekleyen sürpriz ne? Uyuşturucularının peşine düşen Burhan’ın yolu Zülfü ile nasıl kesişecek? Salih’in vurulmasının bedelini kim ödeyecek? Cevaplar 6 Kasım Perşembe akşamı saat 20.00′de atv’de…

BEYAZ KARANFİL 3. BÖLÜM FRAGMANIÇAĞLAR ERTUĞRUL BEYAZ KARANFİL DİZİSİNDE

atv’nin iddialı dizisi ‘Beyaz Karanfil’e taze kan… Başrollerini Kenan Çoban, Ali Sürmeli ve Hakan Boyav’ın paylaştığı yapıma dahil olan Çağlar Ertuğrul, baronun oğlu Başar’ı canlandıracak.

Yeni sezonun iddialı dizisi ‘Beyaz Karanfil’ için geri sayım başladı. Eşi ve hasta çocuğuyla birlikte zengin bir adamın yanında bahçıvanlık yapan ‘Zülfü’nün değişimini konu alan dizinin kadrosuna son olarak ‘Benim İçin Üzülme’ dizisiyle tanınan Çağlar Ertuğrul katıldı. Genç yetenek, yapımda uyuşturucu baronu olarak karşımıza çıkacak olan Ali Sürmeli’nin tek oğlu olan ‘Başar’ karakterini canlandıracak. atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Beyaz Karanfil’de başrolleri Kenan Çoban, Ali Sürmeli ve Hakan Boyav paylaşıyor.

Yapımcılığını Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın sahibi olduğu Fark Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini Baran Özçaylan yapıyor.

kenan-çoban-beyaz-karanfilAtv’nin yeni sezon iddialı dizilerinden birisi olan Beyaz Karanfil’in yayın tarihi netleşti. Daha önce 19 Eylül Cuma akşamı başlaması planlanan Beyaz Karanfil’in yayın tarihi bir hafta ertelendi. Başrollerinde Kenan Çoban, Hakan Boyav ve Ali Sürmeli’nin bulunduğu merakla beklenen dizi böylece Karagül , Medcezir , Arka Sokaklar dizileri ile yarışacak. Beyaz Karanfil 26 Eylül Cuma günü 20.00 da Atv ekranlarında !

ATV’nin yeni dizisi ‘Beyaz Karanfil’ için geri sayım başladı. Dizi eşi ve hasta çocuğu ile birlikte zengin bir adamın yanında bahçıvanlık yapan ‘Zülfü’nün değişimini konu alıyor. Kenan Çoban; dizi ve kendisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı:

BOL AKSİYONLU VE DRAMATİK
‘Zülfü’; kendi hayatını yaşayan bir adam. Hasta çocuğuna ve eşine bakabilmek için bahçıvanlık yapıyor. Ancak başına gelen olaylardan sonra değişim yaşıyor.

Bol aksiyonlu ve özellikle dram dolu sahneler olacak. 12 yıl boyunca aynı karakteri canlandırdıktan sonra farklı bir karaktere bürünmekten hiç korkmadım. Çünkü zoru seviyorum, başarılı olabileceğime güveniyorum ve umutlu bir insanım.

Ayrıca sokaktaki insanların ilgisi ve desteği beni çok mutlu ediyor. Ali (Sürmeli) Abi’yle olmak müthiş bir şey; ne sorarsam yardımcı oluyor. Bu benim için çok önemli.10 yıl aynı dizide oynadığım Gürkan (Uygun) çok başarılı biri. Geçtiğimiz gün yan yana setlerimiz vardı; yanıma gelip bana başarı diledi.

BEYAZ KARANFİL DİZİSİNİN ÇEKİMLERİ DEVAM EDİYOR

ATV ekranlarına iddialı bir giriş yapmak için gün sayan Beyaz Karanfil dizisinin çekimleri İstanbul’un farklı mekanlarında hızla devam ediyor.

İlk bölümünden itibaren; aksiyon, aşk, mücadele ile örülü olan Beyaz Karanfil, sıra dışı hikayesi ve güçlü oyuncu kadrosu ile zengin bir kurguya sahip.
Kurtlar Vadisi’nden transfer Ali Sürmeli, Kenan Çoban, Hakan Boyav gibi deneyimli isimlerin yanı sıra, Çağlar Ertuğrul, Okan Turan, Günay Musayeva, Begüm Yılmaz, Oya Unustası gibi genç isimlerin de yer aldığı Beyaz Karanfil, işlediği hikaye ile bu sezonun en çarpıcı yapımları arasında olmaya aday.

BEYAZ KARANFİL’DE UYUŞTURUCU MÜCADELESİ

Haksızlığa ve iftiraya uğramış masum Zülfü (Kenan Çoban)’nün -uyuşturucu mafyasının gücüne rağmen- yükselişinin hikayesini; izleyicilerin kalplerine dokunacak, hırslandıracak ve umutlandıracak bir dille anlatacak olan dizinin merkezinde ise uyuşturucu ile mücadele var.

Yapımcılığını Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın üstlendiği dizinin yönetmeni koltuğunda oturan Baran Özçaylan : “Son yıllarda ilkokul seviyesine kadar düşen uyuşturucu bağımlılığı ile mücadelede Beyaz Karanfil dizisinin üstlendiği bilinçlendirme misyonunu çok önemsiyoruz. Dizinin çekimleri sırasında kurduğumuz temsili uyuşturucu imalathanesi bile gerçek olmamasına rağmen insanı dehşete düşürüyordu. Gençlerimizin bu kadar ucuz ve ölümcül bir madde ile zehirlenmesi kabul edilebilir değil. Bu nedenle dizinin ana hedefi bu mücadele üzerine kurgulandı. Özellikle uyuşturucu kullanan çocukların, gençlerin aileleri tarafından kolayca fark edilmesin istiyor ve son yılların katil uyuşturucusu Bonzai ile ölümüne mücadele için elimizden geleni yapmak istiyoruz” dedi.

“Kurtlar Vadisi”nin yaratıcısı Bahadır Özdener ile Cüneyt Aysan’ın hem senarist hem de yapımcı olarak imza attığı “Beyaz Karanfil” dizisine bir oyuncu daha katıldı. Başrollerini Kenan Çoban, Çağlar Ertuğrul, Ali Sürmeli, Hakan Boyav ve Serdar Ortaç’ın manken eşi Chloe Loughnan‘ın paylaştığı dizi Eylül ayında ATV’de yayınlanacak Beyaz Karanfil’e Azeri manken Günay Musayeva da katıldı. Günay Musayeva dizide Derya karakterini oynayacak ve Ali Sürmeli’nin hem sevgilisi hem de sekteri olacak.
 

Benzer İçerikler

Üst