1. HİDOŞ

HİDOŞ Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    38

Beyaz

Konu, 'A-B' kısmında HİDOŞ tarafından paylaşıldı.

Rüyada kar beyazı insanın sıkıntılarının sona ereceğini işaret eder.Beyaz renk genellikle mutluluga isarettir. Rüyasinda beyaz bir yatak görmek, evlenecegine, kar üzerinde yürüdügünü görmek, hasta ise iyilesecegine, karin üzerine uzanip yattigini görmek bütün endise ve sikintilardan kurtulacagina delalet eder. Bir baska rivayete görede: Beyaz renk umumiyetle saadete isaret eder. Normalin disindaki beyazlikta hayir yoktur.

2. çiğda

çiğda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki ya beyaz gömlek ne demek

3. sevkar06

sevkar06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben de balık gördüm rüyamda ama pişmiş ve cok lezzetliydiler

Beyaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyaz tehlike

beyaz tehlike

Tarihte kayda geçen ilk un patlaması 1785 yılında İtalya'da Turiri'de bir ekmek fırınında, bir lambanın un tozunu tutuşturması sonucu oldu. Ölüme ve fazla zarara yol açmayan bu patlamadan sonra konu unutuldu gitti.Modern günlerimizin başlangıcında, insanlık tarihinin ana gıdası ekmeğimizin en önemli girdisi olan unun çok ciddi bir şekilde yanarak patlayabileceğini kime söyleseniz herhalde şaka...
  2. Beyaz ayakkabılar

Beyaz ayakkabılar

beyaz ayakkabılar Yaz için ideal bembeyaz ayakkabılarla çok şık olacaksınız:)
  3. Beyaz odalar

Beyaz odalar

Tazelik ferahlik ve suphesiz coooook temizlik gerektiren birseydir ama beyaz odalar herkesin hosuna gider..eskiden hastane gibi gorunuyorlar derdim..saolsun tasarimcilar artik o kadar gelistirdiler ki kendilerini o hastaneyi andiran goruntuler bir anda yok oldu.. Simdilerde beyaz dekorlu ortamlar insana huzur veriyor .. Ancak!...temizlik tutkunlari icin hic mi hiiic ideal degil.. Beyaz...

Sayfayı Paylaş