Etiketler:
  1. advantur

advantur Forum Okuru

bi kafa atarım

Konu, 'Komik Resimler' kısmında advantur tarafından paylaşıldı.

< Konu Resmi..>

bi kafa atarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Suretıl kaf

Suretıl kaf

Rüyada Kaf süresini veya ondan bir parçayi okudugunu veya üzerine okundugunu görmek; peygamberlerin amelleri gibi amel yapmaya, ilme, hayir kapilarinin açilmasina ve rizkin genisligine isarettir.
  2. Kafa Travması

Kafa Travması

Kafa travması sonucunda beyne ulaşan yaralar, kafatası kırıkları yahut beyin ya da çevresinde kanamalar olabilir. Klinik tablo yalnızca travmanın şiddetine değil, aynı zamanda bu gibi komplikasyon faktörlerinin mevcudiyetine göre de değişir. Travmanın ilk etkisi konküsyondur (bkz.) hafif vakalarda bir şaşkınlık, zihinsel belirsizlik durumu; şiddetli vakalarda ise bilinç kaybı. Birçok hasta...
  3. Kızlar Laf Atarsa

Kızlar Laf Atarsa

Kızların laf atmasına pek alışık degilizdir,genellikle erkekler laf atarlar.Ama hani kızlar da laf atarsa nolur diye merak ediyorsanız bakın bakalım nasıl laf atıyorlarmış. Boxerının düğmesi olayım kaldırda patlat beni (abaza kız) : Traş köpüğün olayın sür yüzüne gezdir beni (fantazi kızı) : Yazdığın kalem olayım kullan kullan at beni ( kültürlü kız) : Attığın tokata hedef olayım vur vur...
  4. vistaya nasıl format atarım?

vistaya nasıl format atarım?

Vista işletim sistemli bir bilgisayar kullanıyorum ve format istiyor artık.Yalnız teknik servise götürüp para bayılmak ta işime gelmiyor acaba bu işli kendim evde yapamaz mıyım?Yapabilirsem nasıl yaparım ?

Sayfayı Paylaş