Bi köşede benim olsun ..

benim öyle bi durumum yok çok şükür ama çevremdeki insanların bana sürekli bu şekilde isyan etmeleri ve sürekli kendilerini haklı göstermeleri sıkmıştı paylaşmak istedim uzakta olunca olmuyomuş, kavga nedeniymiş bi yerde.. saçma geliyo bana, kim yine böyle bi dert anlatsa yine aynı şeyi söylerim yine aynı şeyi söylerim : seviyosanız mesafelerin ne önemi var ki

Gerçekten seviyorsan ne uzaklığı görür gözün, ne etrafındaki insanları her şey buhar olur sadece sevdiğin kalır

sende deki isyan ettiklerinde eğer yapamıyosan kolay olanı seç ve ayrıl de.hangisi seni zorlar ayılmakmı tamamen yoksa uzakta olsanda onu içinde hissetmekmi? de amannn kim nasıl yaşarsa yaşasın yahu herkes bi ilişki yürütemez ilişki cesaret güç fedakarlık ve güven ister ve en önemlisi saygı.

geçmiyor ama geçicek elbet gelicekler.yanımızda olucaklar.off off gel artık mutluluk günü gel..şafak baya azalmış senin.

encey sninle biraz daha konuşamazsam kafayı yicem aksam girmiyomusun hiç ya ben 9 gibi falan burda oluyorum genelde.knusalım artk...!!!!!!!!