Big Blue

M

Misafir

Forum Okuru
Big Blue
Gençlik enerjisini aykırı tavrıyla özgün tarzlara dönüştüren BigBlue, jean ve spor giyim ürünlerinde bayrama özel indirim tarifesi uyguluyor.

BigBlue, 10 Ekim'den itibaren, 100 YTL'nin üzerindeki alışverişlerde kredi kartıyla tek ödeme indirimini yüzde 5'ten yüzde 15'e, nakit indirimini de yüzde 10'dan yüzde 20'ye yükseltti. Ayrıca 6 taksit ile yapılan alışverişlerde de yüzde 5 indirim var.

Yeni sezonda jean şıklığının yanı sıra süprem, kaşkorse ve kadife sıcaklığını da gardroplara taşıyan BigBlue; pullar, payetler ve nakışlarla süslediği kış koleksiyonunu jean tutkunlarına bayram kampanyası avantajı ile sunuyor.

Bol kargo ceplerle süslenen pantolonlar, denim ve gabardin kumaşların ağırlıkla kullanıldığı etekler, pantolon ve etekleri tamamlayan spor ve şık modellerin birarada sunulduğu trikolarla bayrama şıklık katan BigBlue, cazip fiyat avantajları ve taksitlendirme seçenekleri ile de müşterilerine kolaylık sağlıyor. Bayram boyunca BigBlue'da pantolonlar 49.5YTL, etekler 39.5 YTL, trikolar 29.5 YTL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.
 
Üst