biktim artik görümcemden

slm hanimlar ben 2 senelik evliyim.ve ailemin esi ilen yasiyorum.ve bu yazilanlari okudumda.hayret icindeyim.yuzune ufur oku!ha
ben ailemlenden boyle seyler gormedim ama goruyorumki hanimlar uuuuuuuuuuuuuuu ucmuslar hahha.ben vallah rahatim.geliyorum yemegim hazir yiyp beraber kaldiriyoruz.bence bir sorun varsa tek tarafli bakmaliyiz.ama tabi bu benim kanaatim.neyse allah akil fikir versin>ufurukculere.aman az ufurun,yoksa firtinaya tutulacagiz.haha

bak arkadasim herkes kendi derdini bilir bnde kendi yasadiklarimin bir kismini paylastim.bilip bilmeden insanlari yargilamaya yermeye hakkin yok.sen bnm aile iliskilerimi bilmiyosun, yasdiklarimi, nasil insanlarla beraber oldugumu bilmiyosun.o yuzden insanlari elestirmeden once ii dusun bence...

senn adina gercekten sevindim.evde herseyi paylasmk ve bir kisiye yuklememeniz cok ii.ama malesef her insan bole olmuyor.ufurukculere gelince bn bole seylere inanmam.o yuzden ufurukle,ufurukcuyle isim olmaz.yapanlarada Allah akil fikir versin...

insallah tez zamanda yoluna girer...hos girse ne kadar girerki ne huylu huyundan vazgeciyo nede düzeliyo...bende de var bitane düsman basina deli oluyom bunlara ya...