Bilen Hotel - Mardin

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bilen Hotel - Mardin
Oda ve Yatak Sayısı : 104 Oda, 208 Yatak, 8 Suit, < Konu Resmi..>
Odalarda : Doğrudan Telefon, Banyo, Saç Kurutucu, Minibar, 24 Saat Oda Servisi, Kablolu Tv, Uydu TV, Müzik Yayını, Merkezi Isıtma, Bölünmüş Havalandırma, Yiyecek ve İçecekler : 2 Restoran Kapalı Alan Kapasitesi:600, Açıkhava Kapasitesi: 100, Kahvaltı Salonu (Toplam Kapasite:400), Disko Bar, Kuzine Herşey Dahil Servisler : Toplantılar : Toplantı Salonu Toplam Kapasite:600,Banquet Facilities (Toplam Kapasite: 500). Ek Servis ve Hizmetler : Doktor, Market, Çamaşır Yıkama Servisi, Resepsiyonda Kasa Hizmeti, Jeneratör,THY Seyahat Acentası, BP Bottled Gas Seller, Cleaning Servisi, Safety Servisi, Boş Vakitler ve Spor : Sauna, Avcılık, Bulunduğu Bölge : Şehir Merkezinde, Ulaşım : Mardin Havaalanı 15 km,

Bilem High Class Hotel - Antalya hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
cushing hastalığını bilen varmı ?? cushing hastalığını bilen varmı ??
hocam bende yorgunluk ve güçsüzlük kıllanma vardı doktor bir sürü test yaptı bu hastalık çıktı bu hastalık kötü birşeymi
Bilmedikleriniz 1
Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya Pıttık nedir aranızda bileniniz var mı ya
Ya ben şehirliyim yani doğma büyüme İstanbulluyum aslında sitenizde de üyeyim geçen aklıma takıldı bayramda karsa gitmiştim orada bi amca çocuğa senin pıttığını yerim gibi bişey dedi. Herkes güldü kimseyede soramadım nedir bu pıttık allaşkına ?
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
balıkesir, bandırmada pansiyon yada otel yakınında laboratuvar bilen ? balıkesir, bandırmada pansiyon yada otel yakınında laboratuvar bilen ?
arkadaşlar eşimde hastane fobisi var. test veremiyor tatilde bir kere spermiyogram yaptırdık fakat o yer tatile gittiğimizde kaldı. özel merkez olacak yakınında otel bildiğiniz var mı?
Üroloji 0
bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı bebek bakıcısı fiyatlarını bilen varmı
selamlar doğum sonrası iznim artık bitmek üzere bebeğim çok küçük olduğu için şu an kreş yerine bakıcı düşünüyorum ama fiyatları hakkında bir bilgim yok aranızda bebek bakıcılarının fiyatları hakkında bilgisi olan varsa bilgi verebilirmi tam ve...
Bunları Biliyor musunuz ? 1
Bilem High Class Hotel - Antalya Bilem High Class Hotel - Antalya
bilem high class hotel, antalya, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler Adres ...
videolu otel tanıtımları 0