?

Gebelik belirtisi olabilir mi?

1. Evet

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hayır

oy sayısı 0
    0,0%
  1. bayanreb

bayanreb Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

BİLENLERİN YARDIMINA İHTİYACIM VAR

Konu, 'Gebelik' kısmında bayanreb tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar merhaba, Benim bu günlerde adet olmam gerekiyordu. Cok düzenli adet olmasam da, yumurtladıgım dönemi vs biliyorum. Bu ayda hissettim tabiki ağrı ve akıntı sebebiyle. Su 3 gündür ovülasyon testim iki çizgide pembeydi, bugün yaptığımda artık kıpkırmızı olmuş. 3-4 gündür rengi bu şekilde. Gebelik testi yaptım, negatif çıktı. Sanırım asıl yumurtlamamın üstünden sadece 6 gün geçmesinden kaynaklanıyor, bilemedim. Bilenler var mı acaba?

2. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    havadan stresten ve birtakım psikolojik sebeplerle regl gecikebilir, doktora bir görün eğer kendinden şüphe ediyorsan

3. BEYZA21

BEYZA21 Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba mens dönemine yakın ovülasyonunuz gerçekleşmiş. Bir kaç gün içinde mensiniz gerçekleşmez ise hcg testi yapın

BİLENLERİN YARDIMINA İHTİYACIM VAR konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yardımınıza ihtiyacım var?

yardımınıza ihtiyacım var?

gebeliğimde problem mi var? arkadaşlar bana akıl verin lütfen.benim sat tarihim 9 aralık.ama gebelik şüphesiyle bugün doktora gittim beta hcg değeri 1113 çıktı.doktor ultrasonla baktı kese göremedi.duyduğum kadarıyla 1500 olmadan kese görülmezmiş. sizce doğrumu bu? benim durumum ne şimdi_?üstüne falanmı gördüm acaba?çünkü daha adetim bile gecikmedi ?
  2. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

Adet olamıyorum geçenlerde gebelik testii yaptım negatif çıktı neden olmuyorum lütfen yardımcı olun çıldırıcam yoksa
  3. yardımınıza ihtiyacım var melekler

yardımınıza ihtiyacım var melekler

sevgili melekler;bir kaç günlüğüne tatile gitmek istiyorum.izmir tarafına ama oraları hiç bilmiyorum.biraz yanlız kalıp düşünmeye ihitiyacım var.evliliğim hakkında.ancak bi r yer bulamadım bir türlü.bileniniz varsa bana yardımcı olabilirmi.bir pansiyon otel adı verebilirmi. yanlız sakin ve güzel bir yer olmalı.sadece deniz ve patırtı aramıyorum..ne olur yardım melekler.bu tatil benim için çok...
  4. yardımınıza ihtiyacım var

yardımınıza ihtiyacım var

arkadaşlar doğru yeremi başlık açtım bilemiyorum ama durumum vahim 6.5 haftalık hamileyim çok rahatsızlanıyorum vs. hepsi biryanada son 1 haftadır şeftaliden başka bişey yiyemiyorum sabah öğle akşam sadece şeftali midem başka birşey almıyor bu normalmi böyle ne zamana kadar devam edeceğim bilemiyorum :( bebeğe zararı olmaz inş. :18:
  5. Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Yardımınıza ihtiyacım var melekler

Melekler pazartesi komşular sabah kahvaltısına gelecekler bana onlara neler hazırlasam düşünüp duruyorum bana bu konuda yardım edrseniz çok memnun kalırım

Sayfayı Paylaş