Bilge me mutluluklarrrrrr!!!

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Bilge me mutluluklarrrrrr!!!
sevgili BİLGE GÖKÇEN'nin evlilik yıldönümünü şahsım ve yönetim adına kutluyorum Bir bütün oluşturduğunuz birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine... Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!!
Canım dostum, Ecoşum, çok teşekkür ederim düşündüğün için. Bunun anlamı benim için büyük şu an. Hassasiyetin ve inceliğin için sağol canım benim. Teşekkür ederim. :) Kutladığın için. Güzel dileklerin için...

M

Misafir

Forum Okuru
Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!! canım bilgem nice seneler devirin aşkla, sağlıkla ve cıvıl cıvıl bir yuvayla :)
aşkınız daim olsun canım dünyanın en güzel temennileri senin ve eşinin üzerinde olsun canım :)

Teşekkür ederim Rüyam, sağol canım benim. Güzel dileklerin için de çok teşekkürler. :) Ben de sana dünya üzerinde yaşanabilecek en güzel aşkı ve mutluluğu diliyorum; gönlünce yaşayacağın... Sevgilerimle....

AZRA

Yeni Üye
Üye
Cevap: Bilge me mutluluklarrrrrr!!! bnde cnm çok çok kutlarım allah bi ömür mutlu etsin en kötü gününüz böyle olsun herşey gönlünce olsun yüzün hiç solmasın aşkınız daim olsun

Evlilik eskidikçe şarap gibi yıllanır
Sevgisi gönüllerde,tadı damakta kalır.
Dileriz sizinki de nice yıllarca sürsün
Birlikteliğiniz hep örnek olsun,övülsün...
Bir yılınızı daha içtenlikle kutlarız,
Sizler mutlu oldukça bizler yaşarız,varız

Şemsi tebrizi sözleri Bilge sözler hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz / Vay vay ki ne vay haline Bilge Nihan ft Bahadır Tatlıöz / Vay vay ki ne vay haline
********** Olur olmaz hayallerin üstüne sislenmiş bir perde örttü sevgimizin Bak yanık yanık çığlıklarım duyulmaz oldu sanki dilsizim Belki çoktan kaybettim sendeki beni Ben de vazgeçtim Top sende, ne istersen o İstiyorsan git Benim...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Demet Akbağ Nuri Bilge Ceylan'ın Filminde Oynayacak Demet Akbağ Nuri Bilge Ceylan'ın Filminde Oynayacak
Bu konu; Demet Akbağ Nuri Bilge Ceylan'ın Filminde Oynayacak haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, başarılı oyuncu...
Magazin 0
Albert Camus Bilge Sözleri istiyorum Albert Camus Bilge Sözleri istiyorum
Merhaba arkadaşlar sizden Albert Camus Bilge Sözleri yazmanızı rica ediyorum yalnız biraz acil tarafından Albert Camus Bilge Sözlerini yazarsanız çok sevinirim.
Soru-Cevap 1
bilge beni seviyormu bilge beni seviyormu
bilge beni ne kadar seviyor
Soru-Cevap 3
Şemsi tebrizi sözleri Bilge sözler Şemsi tebrizi sözleri Bilge sözler
Şems Tebrizi kimdir ? Şems Tebrizi sözleri Şems Tebrizi'den bahsetmeden onun sözlerini yazmadan önce kimdir tanımak istersiniz diye düşünüyorum sevgili arkadaşlarım. Sözleri ile halen günümüz zamanında anılan Şems-i Tebrizi Kimdir ...
Güzel Sözler & Mesajlar 0