Bilgem iyileşti ya bu konu onun için fırtına resimleri 3 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ülkemizde kuruyan cennetler üzülerek koydum bu resimleri

ülkemizde kuruyan cennetler üzülerek koydum bu resimleri

Konya’nın Akşehir İlçesi’nde bulunan Akşehir Gölü Yaklaşık 15 yıl önce 350 kilometrekarenin üzerinde alana sahipti. Akşehir Gölü’nün toplam alanı 30 kilometrekareye, en derin yeri ise 1 metreye kadar düştü.Konya bölgesi için önemli yere sahip olan gölün bazı kesimleri tarım alanı olarak kullanılıyor. -------------------------------------------------------------- İstanbul'un su...
  2. Hamiş melekler bu konu sizler için

Hamiş melekler bu konu sizler için

gebelikte cilt bakımı gebelikte cilt çatlakları gebelikte cilt lekeleri.Hamilelik her yönüyle dikkat ve bakım isteyen bir süreç. Sağlıklı bir bebek sahibi olmanın yanında, annenin de kendine özen göstermesi arzulanan ve gözardı edilmemesi gereken bir nokta gebelikte karşılaşabileceğimiz bazı cilt sorunları bura melekler Hamilelik süresince de güneşten korunmaya özen göstermek gerekir....
  3. Ya bu Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır

Ya bu Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır

Selam arkadaşlar size bir sorum olacak ben yeni bir twitter hesabı aldım da ama resimlere nasıl bakacam bilmiyorum acaba Twitterda Resimlere Nasıl Bakılır bileniniz var mı?

Sayfayı Paylaş