Bir annenin pasta tarifi

PeLiNiM

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Bir annenin pasta tarifi
hamile pasta tarifi hamile pastası
Fırını yakın. Dolaptan bir kap, bir kaşık ile pastaya koyacagınız malzemeleri çıkarın. Pasta kalıbını yağladıktan sonra cevizleri kırın.

Mutfak tezgahının üzerindeki yedi tane oyuncak otomobili ve on sekiz lego blokunu kaldırın. İki fincan unu ölçün, Hasan'ın ellerini unun içinden çıkarın ve üzerindeki unları temizleyin. Un, şeker ve kakaoyu eleyin.

Süpürge ve faraşı alıp Hasan'ın kırdığı kabın parçalarını yerden temizleyin. Baska bir kap alın. Kapının ziline yanıt verin. Mutfaga dönün.

Hasan'ın ellerini kabın içinden çıkarın. Hasan'ı yıkayın. Yumurtaları alın. Telefona yanıt verin. Geri dönün. Yaglanmış kalıbı alın. Kalıbın içindeki bir santim kalınlıgındakı tuz tabakasını temizleyin. Pasta kabına tuz döktükten sonra ortalıktan kaybolan Hasan'ı arayın.

Mutfağa geri dönün ve Hasan'ı yine tezgahın başında bulun. Ellerini kabın içinden çıkarın, üzerindeki un, kakao vesaireyi temizleyin. Yağlanmıs kalıbı tekrar alın ve içinde bir sürü ceviz kabuğu bulun. Kabın içindeki ceviz kabuklarinin varlığını fark ettiginiz an mutfaktan kaçarken pasta kabını tezgahtan yere düsüren Hasan'ın pesine düsün. Yerleri temizleyin.

Tezgahı temizleyin. Duvarları temizleyin. Kabı kacağı yıkayın. Pastacıya telefon edin pastayı getirsin
 
Son düzenleme:
»| HeRCai |«

»| HeRCai |«

Aktif Üye
Üye
Cnm Yazi gzl, ve komik :):)

Tskler paylasim icin...

yanliz msjinda baska siteye ait link/reklam var :S:S:S
 

Benzer İçerikler

Üst