gebe
 1. melegim

  melegim Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  15 Haziran 2007
  Mesajlar:
  1.169
  Beğenilen Mesajlar:
  6
  Ödül Puanları:
  0

  Bir Aşk Nasıl Harcanır?

  Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

  Çok basittir harcamak özellikle de aşkı sevgiyi! bu yazılanları aynen uygulayın bakın ömrünüz boyunca aradığınız ah keşke benimde olsa dediğiniz sevgiden eser kalıyor mu !
  Önce sevin birbirinizi ama çok sevin. Herkese her tanıdığınıza gösterin sevginizi. Sonra basitçe yıkacaksınız ya temelleri sağlam olsun!Adı gerçekten AŞK olsun!Anlatın doya doya beni çoook seviyor diyin Hatta beraber yıllar geçirin 1 yıl, 2 yıl, 3yıl, Her yılıda mutlaka kutlamayı unutmayın en romantik şekilde! Sonra...

  Şimdi gerçeklerle yüzleşmeye başlayın. Çok sevdiğiniz kişiyle uyuşamadığınız zamanları görün. hayır nasıl olur o nasıl sizden farklı düşünebilir değil mi? Konuşun anlaşamadığınız konuda! Herkes öyle dedi değil mi konuşarak çözün! Ama siz sorunu çözmek orta yol bulmak için için değil KENDİ DEDİĞİNİZİ KABUL ETTİRMEK İÇİN KONUŞUN! Dediğinizde inat edin. Kendinizi haklı çıkarmaya uğraşın. aman sakın ha! geriye bir adım bile çekilmeyin.AŞK değil SAVAŞ ya bu! Ne olur gururunuz sonra! Şimdiye kadar sizi herşeyden gururunuz kurtardı nasıl olsa değil mi?

  Kızdınız mı aramayın günlerce. Bir telefon edip neye neden kızdığınızı söylemeyin. Sakın orta yol bulmaya çalışmayın. Kızdınız siz mutlaka haklı olmalısınız! Olurda sizi sevdiği için arasa HERŞEYE RAĞMEN haklı olduğunuzu kafasına vurun. Dinlemeyin bile ne dediğini.

  Kavga mı ettiniz? .Silin hemen ona ait olan herşeyi. Telefonunuzun açılış mesajı ona mı ait sil gitsin. Çünkü kavga ettiniz artık o bir düşman! Senin için ölürüm dediğiniz günler yalandı zaten. Öylesine laf olsun diye söylediniz değil mi? Sırf ona olan sevginizi göstersin diye yaptığınız herşeyi geri alın!

  Kızgınsınız ve kavga ettiniz değil mi? Anlamıyor sizi değil mi? Tabi ya bu kadardı işte! Omzunda ağladıysanız ne olmuş. Her zaman size destek olmuş ne önemi var! Destek olacak çok adam var da sizin ihtiyacınız yok! Siz kendi ayakları ustunde duran birisiniz! Sizi herkese karşı korumuş bazen ailenizden bile! ELinde olmayanları sizin için var etmeye çalışmış unutun hepsini! Bir gün önce sevdiğinizi söylemişssiniz dünyaya haykırmışsınız sevdiğinizi boşverin GERİ ALDIM VAZGEÇTİM DERSİNİZ! Çünkü geri almak bu kadar basit! Sevdim demek de bu kadar basit değil mi?

  Sizde biliyorsunuz bir ilişkiye İYİ GİDİYOR diyebilmek için mutlu günlerinizi mutusuzlara oranlarsınız. Basit matematik hesabı. Pay büyüdükçe kesirde büyür. Mutlu günler büyüdükçe AŞK ta büyür.Ama hayat matematik hesabı kıadar kolay değil dimi? Bu yüzden O yaşadığınız mutlu günleri her kavga ettiğinizde unutun ve silin. Sizin için yaptıkları hiç aklınıza gelmesin Ağzınızdan sözler çıkarken o günlerin hatrına dahi olsa dikkat etmeyin! Harcayın sevginizi bedava çünkü!

  Bitti mi herşey? Tama değil mi yıkabildiğiniz kadar yıktınız herşeyi! Hatta ona gıcıklık olsun diye onun görebildiği ve sevginizi ifade eden herşeyi değiştirdiniz!

  Aferim size çok iyi bir iş başardınız! Şimdi bakın arkanıza. Ellerinizden kayıp gidene iyice bakın çünkü bir daha bu kadar harika bir aşka asla sahip olamayacaksınız! Peki dürüst olun ve itiraf edin! Susmadığınız ve düzeltmeye uğraşmadığınız için hatta bir kere bile geri adım atmadığınız için şimdi daha mutlusunuz?

  Mutluyum diyorsanız siz baştan hata yapmışsınız başlamakla! Duygularınızı aşk denen o güzellikle karıştırdınız!

  Mutlu değilim diyoranız tebrik ederim HARİKA BİR SEVGİYİ MÜKEMMEL BİR ŞEKİLDE HARCADINIZ!:second:


   
Bir Aşk Nasıl Harcanır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Yediklerimiz Nasıl Harcanır?

  Yediklerimiz Nasıl Harcanır?

  3 dilim ekmek79 dakika yürüyüş veya 45 dakika ev temizliği Kaşarlı tost 18 dakika jimnastik veya 11 dakika ip atlama 100 gr. pastırma 125 dakika kayak veya 36 dakika ev temizliği 1 kase mercimek çorbası 44 dakika yürüyüş veya 12 dakika ip atlama 1 tabak patlıcan musakka 28 dakika jimnastik veya 36 dakika ev temizliği 1 cheesburger 65 dakika jimnastik 39 dakika ip atlama 1 tabak...
 2. Nasıl Biriyiz...???

  Nasıl Biriyiz...???

  OCAK Hırslı ve ciddi kişiliktedirler. Öğrenmeyi ve öğretmeyi severler. İnsanların zaaflarını ortaya çıkarmayı severler. Çok eleştiriler. Akılı, planlı ve programlıdırlar. Duyarlı ve derin hisleri olan insanlardır. İnsanı nasıl mutlu edeceklerini bilirler. Bünyeleri kuvvetlidirler. Zor heyecanlanırlar. Romantiklerdir ama aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Çocukları severler, evcil ve sadık...
 3. Rüya Gibi Bir Aşk!

  Rüya Gibi Bir Aşk!

  Her şey benim cesaretimle başladı. Seni gördüğüm o ilk anda, gelip yanına konuşmasaydım, dostlar arasında anlatılıp unutulacak bir anı olarak kalacaktın. Soğuk bir kış günüydü. Rüzgarla birlikte bastıran yağmurdan kaçıp, bir kafeye sığındım. Camın kenarında boş bir masa buldum. Kahve sipariş ettim. Çantamdan kitabımı çıkarıp, okumaya başladım. Arada bir başımı çevirip, yoldan geçen...
 4. Hüzünlü bir aşk hikayesi

  Hüzünlü bir aşk hikayesi

  gülün hikayesi kırmızı gülün hikayesi. Sevdiklerimize verdiğimiz gülün rengi hep kırmızıdır bazen annemize bazen öğretmenimize bazen arkadaşlarımıza sevgilimizden aldığımız güllerde çoğunlukla kırmızıdır çoğunlukla aşkı sevgiyi anlattığı için belkide kırmızı gül tercih edilir bazen vazoda evimizi süsler bazen dalında bahçelerimizi bazende bir kitabın arasında kurutulur hatırası olduğu için ben...

Sayfayı Paylaş