Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim Yayından Neden Kaldırıldı buyrun öğrenelim meleklerim

Konu, 'TV dizisi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Yayında Neden Yok
    Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezonda Ekranlarda Olmayacak

Usta oyuncu Çetin Tekindor ve Bülent İnal'ın başrollerini paylaştığı Bir Çocuk Sevdim dizisi son oldu Melek'lerim. Sezon finali yapan Bir Çocuk Sevdim dizisi ekranlarda artık olmayacak. Peki Bir Çocuk Sevdim dizisi neden kaldırıldı, onu da bu haberimizde öpreniyoruz Melek'ler.

Star TV’de yayınlanan Bir Çocuk Sevdim sezon finali yaptığı halde yapılan son açıklamaya göre yeni sezonda ekranlarda olmayacak.

Başrollerini Bülent İnal, Çetin Tekindor, Gülcan Arslan ve Hakan Kurtaş’ın paylaştığı Bir Çocuk Sevdim kanalın Doğuş Grubu’na satılmasının ardından Kanal D’den Star TV’ye transfer olmuştu.Dizinin yayınını son verildiği Bir Çocuk Sevdim dizisinin Facebook’taki resmi sayfasından duyuruldu..

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bir Çocuk Sevdim Yayından Neden Kaldırıldı buyrun öğrenelim meleklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

Sahurda neler yemeliyiz buyrun öğrenelim melekler

sahurda beslenme önerileri sahurda ne yemeli Ramazan Ayı'nda oruç tutarken zorsunmamak için ve bir de oruçluyken zayıflamak için sizlere bu yazımızda sahurda beslenme önerileri sunuyor ve son günlerin merak sorusu olan sahurda ne yemeli konusuna bu yazımızda bir açıklık getiriyor ve sizlere sahur sofraları hakkında bilmeniz gereken bilgileri aktarıyoruz Melek'ler. Sahurda Tok Tutan...
  2. Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Yengeç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Yengeç Burcu Çocukları Özellikleri Yengeç Burcu Çocuğunun Özellikleri Merhaba Sevgili Melek'ler, daha önce 2012 yengeç burcu yorumları konularımızı sizlerin bilgisine sunmuştuk. Şimdi de çocuğu yengeç burcu olan tüm anne ve babalar için yengeç burcu çocuğu özellikleri hakkında merak edilen tüm bilgilere değiniyoruz. Yengeç burcu çocuklarının genel öellikleri astroloji uzmanları...
  3. Başak Burcu Çocuğu Özellikleri nelerdir buyrun öğrenelim

Başak Burcu Çocuğu Özellikleri nelerdir buyrun öğrenelim

Başak Burcu Çocuğunun Özellikleri Başak Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda 2012 başak burcu yorumları konularımızdan sonra çocuğu başak burcundan olan anne ve babaların, çoocuklarıyla olan ilişkilerinin daha sağlıklı olması adına sizlere başak burcu çocuğu özellikleri hakkında merak edilen bilgileri aktarıyoruz. Sevgili Anneler...
  4. Kilo Aldırmayan Yiyecekler neler buyrun öğrenelim melekler

Kilo Aldırmayan Yiyecekler neler buyrun öğrenelim melekler

tok tutan yiyecekler kilo yapmayan yiyecekler Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda zayıflamak isteyenler için tok tutan yiyecekler neler konu alıyor ve ilgili tüm arkadaşlarımıza, işte tok tutan besinler burada diyoruz! Esmer pirinç: B Vitamini deposu olması sayesinde proteinleri hazmı kolaylaştırıyor. Greyfurt: Metobolizmayı hızlandırıyor...
  5. En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

En Faydalı Buluşlar neler buyrun öğrenelim melekler

Faydalı Buluşlar En İlginç ve Faydalı Buluşlar http://www.meleklermekani.com/icatlar-ve-buluslar/184426-milattan-sonraki-icatlar-ve-buluslar.html paylaşımımızdan sonra şimdi de sizlere en ilginç buluşlar neler sunuyor ve insanoğlunun hayatında ki en faydalı buluşlar hakkında bilgiler aktarıyoruz. Sakarin Kimyager Constantin Fahlberg, iş sonrası elini yıkamadığı için tarihteki en...

Sayfayı Paylaş