1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir daha

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Aşk gözlerde başlar kalpde büyürmüş…
    Gözlerine baktığımdan beri yüreğimde bir titreme var. İçimi aydınlatan bişey var.
    Adını daha koyamadığım bir duygu bu. Ölmekle ölmemek arası ,Sevmekle sevecek olmak arası bir şey.

Ben senden hiç ayrı kalmamıştım uzun zamandır. Ne şarkılar dindiriyor içimdeki sızıyı nede senle geçirdiğimiz günlerin hayali… Hayallerde bir yerde toz bulutu olup kayboluyor gözümün önünden.

Elimdeki resminin her karesini ezberledim. Kaç kıvrım, kaç çizgi varsa yüzünde hepsi beynimin tam ortasında. Yarın diyorum… yarın belki her şey değişir….

Uzakta olmak içindeki sevgiyi daha çok tetikliyormuş. Daha bi dolu yaşatıyormuş kalbimde seni..

Bir asırdır ayrı gibiyiz sanki. Yollar uzaklaştıkça özlemim bir o kadar artıyor sana.
    Teselli edecek hiçbir şeyin olmadığını anlıyorum “senden başka” … çok şey istemiyorum ki hayattan.

Bana çıkmazların içinde olduğum zamanda verdiği mucizeyi şimdi yanımda istiyorum….
    Hayatımdaki en güzel varlığı “ sen’i ” …

Seviyorum seni .. hemde her zamankinden daha çok …..
    Özlüyorum seni … kimsenin kimseyi özlemediği kadar …
    Bekliyorum … geri dönüp koşacaksın kollarıma diye …

Yağmur,
    Denize düştüğünde deniz,
    Yeşile düştüğünde yeşil,
    Toprağa düştüğünde toprak kokar...
    Yağmur,
    Saçına düştüğünde sevgi,
    Eline düştüğünde özlem,
    Göğsüne düştüğünde aşk kokar..
    Hiç yağmuru,
    Göğsüne düşürdün mü?

Ben düşürdüm … şimdi de beni hayata bağlayan yağmur damlamı bekliyorum

Bir daha konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. al bir köse daha ::))

al bir köse daha ::))

tamam burasida benim :n028: kösem olsun... boş köşee
  2. Şahana bir eleştiri daha

Şahana bir eleştiri daha

ünlü tiyatro sanatçılarımızdan olan Halit Akçatepe Recep İvedik hakkındaki görüşlerini söyledi..... 'İVEDİK FİLMİ KOMEDİ DEĞİL SULULUK' CİNE5'TE YAYINLANAN 'CİNE CİTY' PROGRAMINA KATILAN HALİT AKÇATEPE, 'RECEP İVEDİK'İN KOMEDİ FİLMİ DEĞİL, SULULUK OLDUĞUNU SÖYLEDİ... 'Hababam Sınıfı'nın oyuncusu Akçatepe şu eleştirileri yaptı: 'Artık komedi değil, sululuk çekiliyor. Sululuklara da 'komedi'...
  3. Bir dizi daha bitti!

Bir dizi daha bitti!

Bu dizilere dünya kadar paralar harcıyorlar yazık.. YAZ AYLARINDA YAYINLANMAYA BAŞLANAN ''EY AŞK NERDESİN?'' DİZİSİ, YAYINDAN KALDIRILDI. Yaz sezonunda atv'de başlayan ve Burçin Terzioğlu Yıldırım, Tayanç Ayaydın, Görkem Yeltan, Serkan Keskin, Füsun Demirel'in oynadıkları 'Ey Aşk Nerdesin?' isimli dizi yayından kaldırıldı. Reyting sıralamalarında çok da aşağılarda...
  4. Bir gün daha geçiyor...

Bir gün daha geçiyor...

Ekim ayının son günü, Bir ay daha bitiyor ömrümüzden Ve eşliğinde bedenimizden, ruhumuzdan, duygularımızdan geçiyor 1 ay daha. Mutlu ya da mutsuz geçen saatlerin her dakikası değerli yeter ki değerlendirmeyi bilmeli... yeni bir güne asık suratla başlamaktansa,sabah kalkar kalkmaz aynanın karşısında şekilden şekile girmeli, sonuçta ne olacağını bilmeden yaşıyoruz hayatta. Kimimize çok...
  5. Bir İlaç Daha Toplatılıyor!

Bir İlaç Daha Toplatılıyor!

ilaç haberleri sağlık haberleri Sevgili melekler, en son Theraflu adlı ilacın, içinden kıl çıkması üzerine toplatılmasının ardından yeni bir kıl krizi daha yaşandı. Sağlık Bakanlığı, soğuk algınlığında kullanılan “Enfexia Film Tablet 500 miligram” adlı ilaçta kıl çıkması nedeniyle toplatma kararı aldı. İlaç hem hastanelerden hem de eczanelerden toplatıldı.

Sayfayı Paylaş