bir derdin mi var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bilge'nin Bir Derdi Var

Bilge'nin Bir Derdi Var

Merhaba Melekler Ben bazı sebepler nedeniyle mecburi öğretmenlik yapıyorum. İlk zamanlar çok zorlansam da ve istemesem de şimdi çocuklarımı çok seviyorum... Şu anda yeni tayin olduğumuz bir yerde görev yapıyoruz. Ben de doğal olarak yeni bir okulda göreve başladım. Eski okulumda insanlar arasında problemler vardı, birbirini çekemeyen, sıkıntılar yaratan... Ondan önce de vardı... Tayin...
  2. Bir derdim var güzin abla.. :)

Bir derdim var güzin abla.. :)

güzin abla yazıları güzin abla komik itiraflar
  3. Mor Ve Ötesi - Bir Derdim Var

Mor Ve Ötesi - Bir Derdim Var

Bir derdim var artık tutamam içimde Gitsem nereye kadar, kalsam neye yarar Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar Herkes neden düşman, herkes neden düşman Unuttuk hepsini, nuhun nefesini Gelme yanıma sen başkasın ben başka Bir derdim var artık tutamam içimde Gitsem nereye kadar, kalsam neye yarar Hiç anlatamadım, hiç anlamadılar Bak bu son perde oyun yok bundan sonra Işık yok hiç bir...
  4. Herkesin bir derdi var durur içerisinde

Herkesin bir derdi var durur içerisinde

durur içerisinde herkesin bir derdi var durur içerisinde herkesin bir derdi var hikayesi volkan konak hikayesi türküsünün Bir dünyam var oradayım, benim yarattığım, içinde ben ve sevdiklerimin olduğu bana göre çok güzel olan bir dünya. İnsanlar gelir o dünyaya bazan, bir kahve içimi durup giderler, bazıları bir ömür kalmak isterler, bazılarını ben istemem, bazıları dünyamı istemez. Dünyam da...
  5. derdim mi var diyosun ?  oku o zaman

derdim mi var diyosun ? oku o zaman

Belki şu anda çok dertlisin...Belki "artık yeter" diyorsun...Belki de kendinden geçmişsindir..Belki de ağlıyorsun...Belki bütün bu musibetlerin sonunda eline bir şey geçip geçmeyeceğini düşünmektesin...O zaman Duy ! Rabbin sana söylüyor;Sabredenlere, felaketlere karşı dişlerini sıkıp, göğüs gerenlere, mükafatları hesapsız ödenecektir !Belki de onca insanın içinden neden senin...

Sayfayı Paylaş