bir pastaneye, telefonla pasta siparisi vermis.

bir pastaneye, telefonla pasta siparisi vermis.
"garanti leasing"te çalisanlar, bir pastaneye, telefonla pasta siparisi vermis. pastanin üstüne "garanti leasing'den sevgilerle." yazilmasi istenmis. telefondaki adam "leasing" kelimesini anlamamis.
onlar da harf harf kodlamislar.

gelen pasta ...

*** **
*

Pastane Usulü Açma Tarifi (Resimli-Denenmiş) hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Pastane usulu un kurabiyesi Pastane usulu un kurabiyesi
pastane usulu un kurabiyesi bunun ufak bi püf noktası var bu sayede aynı pastaneden alınanlar gibi ağzıda dalıyor çok hoş bi tadı oluyor öncelikle püf noktasını söyleyim sizlere patanelerde biskin margaraini...
Kekler - Pastalar 6
pastane açması tarifi arıyorum pastane açması tarifi arıyorum
Kızlar şöyle pastanedeki açmalar gibi yumuşacık, lezzetli açma tarifi arıyorum.Bir sürü açma var ama ne görüntüsü ne de tadı istediğim gibi değil. Var mı kendine güvenen ?
Soru-Cevap 1
Pastane Usulü Çatlak Poğaça Tarifi Buyrun Pastane Usulü Çatlak Poğaça Tarifi Buyrun
çatlak poğaça çatlak poğaça tarifi Bol yağlı bu yüzden de çok lezzetli olan çatlak poğaça tarifi ile karşınızdayız melekler :) Ramazanda...
Hamur İşleri 4
Pastane Simiti Pastane Simiti
Malzemeler: 250 gr un (yaklaşık 2- 2 ½ su bardağı) 1 yemek kaşığı...
Hamur İşleri 0
Pastane Usulü Açma Tarifi (Resimli-Denenmiş) Pastane Usulü Açma Tarifi (Resimli-Denenmiş)
acma tarifi acma tarifleri açma tarifleri resimli tarifi resimli pastane açma Meleklerim açma ve poğaça seviyorsanız eğer pastaneden almak yerine ,pastanede satılanların aynısını kendiniz bu tarifle...
Hamur İşleri 19