bir resim cektirdi basina gelmeyen kalmadi:))))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bitlis'te bir korucu mayına bastı

Bitlis'te bir korucu mayına bastı

Bitlis'in Mutki ilçesine bağlı Geyikpınar köyünde nöbet tutan bir korucunun, araziye döşenen mayına basması sonucu ayağının koptuğu bildirildi. Gece Geyikpınar köyünün Haftepe mevkisinde nöbet tutan korucu Abdurrahim Yalçın (48), araziye döşenen mayına bastı. Patlamanın etkisiyle sol ayağı kopan Yalçın, Bitlis Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Tatvan Askeri...
  2. benim basim kelmi burasida benim kösem gelmeyene küserim

benim basim kelmi burasida benim kösem gelmeyene küserim

güzel çiçekler mrb arkadaslar ilk önce kendimi tanidayim sizlere ben 25yasinda ,45yillik evli 2kiz cocugu annesiyim ve suan 7haftalik hamileyim viyanada yasiyorum size bu kösemde kizlarimi tanitmak istiyorum onlarin resmlerini koyacagim bakin bakalim benim meleklerim her gün ne kadar büyüyorlar birlikte onlari büyütmeye ne dersiniz :)
  3. - | Bir Resim ~ Bir Şiir |

- | Bir Resim ~ Bir Şiir |

Dönemem terk ettiğim hiç bir yere Dolaşıp duruyorum sokaklarda Dilimde o son duam Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki Sonsuzluk gibi çıkıyordu Bu söz içimden Umutsuz bir yakarış gibi Hiç bitmeyecek bir hasret gibi Ben hiç kimseyi bu kadar sevmedim ki
  4. cocuga agir gelmeyen besleyici bir yemek tarifi var mi?

cocuga agir gelmeyen besleyici bir yemek tarifi var mi?

Merhaba aksam uyumadan once cocuga yedirebilecegim doyurucu olan ve cocuga agir gelmeyen besleyici ayrica oglumunda sevecegi bir yemek tarifi bilen varmi , pek yemekle arasi iyi degil..

Sayfayı Paylaş