1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

bir sağ tıklamayla herşey tamam

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Son düzenleme: 17 Şubat 2009
  2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: bir sağ tıklamayla herşey tamam

:D ehehehe süper

bir sağ tıklamayla herşey tamam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Stres Belirli Bir Yere Kadar İnsana Motivasyon Sağlar

Stres Belirli Bir Yere Kadar İnsana Motivasyon Sağlar

Dünya Gazetesi'nin "Globus Toplantıları" çerçevesinde düzenlenen "İş Streslerinin Çözümü" konulu seminerinde konuşmacı olarak katılan Psikiyatrist Prof. Dr. Özcan Köknel, katılımcılara stresi, stresten etkilenmemek için insanın neler yapması gerektiğini anlattı. Kalabalık bir topluluğun izlediği seminerde önce stresin tanımını yapan Prof. Dr. Köknel, stresin belirli bir...
  2. Bir gün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu

Bir gün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu

birgün anlarsın aslında herşeyin boş olduğunu Uykuların kaçar geceleri Bir türlü sabah olmayı bilmez Dikilir gözlerin tavanda bir noktaya Deli eden bir uğultudur başlar kulaklarında Ne çarşaf halden anlar, ne yastık Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 800x533 ve 58KB ) ............................................. Bir gün anlarsın aslında...
  3. Herşey Tamam Birşey Eksik..!

Herşey Tamam Birşey Eksik..!

Eskiden dünyada, görünüşte dağınık ama iç dünyaları derli toplu insanlar vardı. Oysa şimdikilerin dış görünüşleri derli toplu ama iç dünyaları dağınık. insansız kaldığımızda ruhumuzun yırtılacağını biliyoruz. "Yalnız kalmak istiyorum" demek için bile bir insana ihtiyacımız var. Bu yüzden ortak mekanlar oluşturup yan yana geliyoruz. şakalar yapıyor, sırlarımızı anlatıyoruz...
  4. Bir tutam mavi için herşey....

Bir tutam mavi için herşey....

Kendi suretimdir sandım önceleri. Her gözlerimi kapadığımda belirirdi o görüntü. Sonra fısıltısı gelirdi kulağıma; Ben sandım. Kendimden sandım.. Hayatımın anlamının bir çift mavi göz de saklı olduğunu, Can'ımın parçasını bulduğumu ve dahasını, çok daha fazlasını... Yaşıyorum!! Yaşadıkça anlamlanıyorum, Anlamlandıkça buram buram "aşk" kokuyorum... Nefesin...
  5. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş