bir susarsam hic konusmuyacagim

KriSTaL

Yeni Üye
Üye
bir susarsam hic konusmuyacagim
BİR SUSARSAM, HİÇ KONUŞMAYACAĞIM.. Evet çok özledim.
Bir bakışını bile özledim.

Tadım yok, ne kadar uğraşsam da tadım yok işte. Klavyenin hangi tuşuna bassam özlemim çığlık çığlığa, tutamıyorum ki kendimi,harfler ‘toparla bizi’ diye tehditlerde ..
Susarsam, biliyorum ki hiç konuşmayacağım.Kaç mevsim geçti oysa..Kaç mevsim başlarken ‘bu seferkini kaldıramayacağım artık! ‘ dedim, hepsini kaldırdım yine de.Bu mudur güç , sensizken yaşamak mıdır, hayata kaldığım yerden devam etmek midir(?) Yüreğimin bir tarafı yanık .Neredesin, kimlerlesin , yaşıyor musun?.Haklıydın, ‘Aşk değil bu, çöldeki salgın’.
Eğer eğer, konuşmaktan , senden vazgeçersem biliyorum bir daha hiç konuşmayacağım.Böylesi bir suskunluğa ihtiyacım var belki de...Ben sustuktan sonra sen gelsen neye yarar ki!
Rüyalarımda, martı nefesiyle yelkeni dolmuş , iskeleme yanaşan kırmızı bir yelkenli var,ben suskunum sadece bakıyorum.’Gel gidelim’ diyor. Gitmiyorum.Susmuşum çünkü..Bir kere susarsam konuşmam bilirsin.
Başka başka insanlar vardır hayatında, sen yalnız kalmayı başaramazsın tıpkı bir yüreğin yanında uzun kalmayı başaramadığın gibi.Tenler tenine kazınır, ruhun dayanılmaz gelir ruhlara ve sen gidersin.Senin limanın yok sevgili..Açık denizlerde gidebildiğin yere kadar gidersin.Yol bitmez, sen bitmezsin.Seni düşündükçe hala ağlayabiliyorsam, özlemim içimi yakıyorsa, sevdamın uçsuzluğundandır..Ben bu sevdayı yarı yolda kaldığımda elimden tutacak bir elin varlığına inanarak yaşamıştım.Sen okyanusun bir ucundan el sallarken göremiyorum.Duymuyorum seni.Sustum.​

Susarım içimde bir yangın başlar. hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Eşime istediğimi nasıl yaptırırım hiç bir dediğimi yapmıyor Eşime istediğimi nasıl yaptırırım hiç bir dediğimi yapmıyor
Merhaba arkadaşlar siteye şimdi üye oldum umarım güzle fikirlerinizden faydalanırım ve aydınlanırım ,benim sorum sizlere şu; eşime isteklerimi yaptıramıyorum hiçbir isteğimi yapmıyor ,sizce ne yapmalıyım siz nasıl yaptırıyorsunuz isteklerinizi...
Soru-Cevap 9
Aşk Gelir ve Akıl Susar... Aşk Gelir ve Akıl Susar...
aşk gelince akıl gider aşk gelir aklın gider gelince akıl gidermiş
Aşkın ölümü derken; aşkın hakiki manasını öldürenlere bir gönderme var bir nevi...
Aşkı hakiki manasıyla değil de sadece zahiri manada...
Duygu Yüklü Yazılar 0
Gidersen temelli susarım gülüm... Gidersen temelli susarım gülüm...
Yaralanmış bir akşam vakti gönlüm Beni geceler bile anlar oldu Bütün ezgilerin sustuğu duraktayım Sen anlamadın gülüm suskunluğumu Varsın yokluğun zehir gibi yaşansın Düşte git yüreğimden sessizce...
Resimli Aşk Şiirleri 0
Herşeye İnat Ben Yinede Susarım... Herşeye İnat Ben Yinede Susarım...
Mevsimler kırık kırık doluyor avuçlarıma. Sırtıma yüklediğim her ânın altında benim imzam var. En sevdiğim mevsimdi hazan. Hüzün damlası gibi tek tek dökülürdü yapraklar...
Duygu Yüklü Yazılar 0
Susarım içimde bir yangın başlar. Susarım içimde bir yangın başlar.
Yitikliğimize Birbirimize dokunmalarımız korkak kelebeklerdir, dokununca renkleri yıkılan... Çünkü küskün çocuklar inanmazlar. Ki inanmak küskün bir çocuğun en büyük kan...
Aşk Şiirleri 0