Birbirinden Matrak Doğum Günü Geyikleri Okumak İsteyenler Buraya !

T

TİTAN

Forum Okuru
Birbirinden Matrak Doğum Günü Geyikleri Okumak İsteyenler Buraya !
Doğum Günü Geyikler

Doğum Günü Özel Geyikleri

Sevgili melekler, sevdiklerinizin doğum günlerini esprili bir şekilde kutlamak istiyorsanız doğruı yerdesiniz. :) Daha önce paylaştığımız arabesk doğum günü mesajları konumuzun ardından bu kez de doğum günü geyikleri ile karşınızdayız :)

dogum_gunu-184.jpg

Bugünü unuttum sandın dimi. Hiç unuturmuyum kankam benim. Elektriğin icadının 25. yıl dönümü kutlu olsun.

İyiki doğdun…Bu mesajı sakla seneye masraf yaptırma…

Tatlı tatlı gülümser,insancıl hareketler doğum günün ya bugün süprizler seni bekler…

Plasentadan çıktığın gün kutlu olsun nice mutlu yıllara

Tanıdığım en tatlı insansın, eşsiz bir dost, çok süper bir arkadaşsın.. unutma ki çokda farklısın, hani tarkan diyor ya sen başkasın!

Gündüzün yatta, gecen barda, altında porsche araba, kaldığin ev tripleks villa, gezdiğin yerde herkes sana hasta olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Başkasının seni ezmesine izin verme ehliyet al sen onları ez nice yıllara

hadi bakalım..doğum günün kutlu olsun..ve unutma her geçen gün ölüme yaklaşıyorsun..yani ortada kutlanacak bişey yok..ama yine de benden önce mesaj atan olursa kan çıkar

Doğum günün kutlu olsun mutlu ol senelerce, sana boncuktan kuş yaptım konacak pencerene

Öyle oldu böyle oldu doğum günün kutlu oldu

Dost bir kara günde bir de doğum gününde belli olur.Seni unutmayan bir dost…

Haydi kalksana, güzelce bir hazırlansana, bugün senin günün, yeni yaşın kutlu olsun.

Nasıl söyliyim bilmiyorum. Meraklandırmak da istemiyorum. O yüzden hemen Seni çok seviyorum ve doğum günün kutluyorum.

Yaşananlar güzeldir mazide kalsa da,doğum günün özeldir. Herkes hatırlamasa da…

Ah canım! Yaşlandın mı sen! Merak etme sen tanıdığım en tatlı ihtiyarsın.İyi ki doğdun.

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun embriyo oldun bu hale geldin iyi ki doğdun…

Doğum günün mübarek olsun canım…

Geri